ycipk-1op2fx

Ma 9-letnią córkę, która ucieszyła się na wieść o rodzeństwie. Teraz jest dramat

Kobieta spodziewa się drugiego dziecka. Teraz jej córka oznajmiła, że nie chce siostry. "Jestem w 26. tygodniu ciąży. Serce mi pękło" - napisała rozżalona internautka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jestem w 26. tygodniu ciąży. Serce mi pękło" - napisała rozżalona internautka
"Jestem w 26. tygodniu ciąży. Serce mi pękło" - napisała rozżalona internautka (123RF)
ycipk-1op2fx

Na naszym forum Kafeteria WP popularność zyskuje wątek, w którym internautka opisuje rodzinną historię. Kobieta jest matką dziewięcioletniej córki i teraz spodziewa się drugiej pociechy.

"Na wieść, że będzie miała rodzeństwo to nawet ucieszyła się. Głaskała brzuszek, całowała, pytała, kiedy w końcu będzie. Na zakupach wybierała body, grzechotki itd. Była ze mną na USG, cieszyła się, że będzie miała siostrę" - napisała autorka wątku.

Zobacz także: "Wszyscy zmieniamy się w swoich rodziców". Wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości

ycipk-1op2fx

"Od razu powiem, że nie zaniedbuję córeczki. Poświęcam jej czas, jeździmy w różne miejsca, przytulamy się i często mówię, że bardzo ją kocham. A ona dzisiaj powiedziała, że nie chce już siostry. Zrobiło mi się bardzo przykro, serce mi pękło..." - dodała.

Okazuje się, że podobny problem ma wiele kobiet. "Też tak miała, ale z biegiem czasu dziecko zrozumie. Moje, teraz razem się bawią, a na początku był ryk, płacz i zazdrość" - napisała jedna z użytkowniczek forum.

"Autorko najważniejsze, że ty chcesz ciąży, a nie 9-latka. To ty masz być opoką i skałą w idei posiadania rodziny, a nie niestabilne jeszcze emocjonalnie dziecko. Czego można oczekiwać od 9-latki? Mów do niej rzeczy mądre i bądź w tym konsekwentna. Nie toleruj gadania brzydkiego, bezdusznego czy niegrzecznego. To ty jesteś odpowiedzialna za jej wychowanie. Ty masz ją wychować na człowieka dobrego, empatycznego, masz ją wychować na kobietę z zasadami, a nie dołować się jej humorkami. Skup się na roli matki. Masz być twarda, a nie miękka i mentalnie jak dziecko. Jesteś dorosłą kobietą" - tłumaczy kolejna użytkowniczka forum.

Zobacz także: "16-letnia córka żąda ode mnie 500+". Roszczeniowe dziecko

ycipk-1op2fx

Następna kobieta była oburzona wpisem autorki. Nie rozumie jej postawy. "Jak córka będzie dorosła, to wtedy będzie mogła decydować, czy chce posiadać dzieci czy nie. To jest twoje życie. O twojej macicy nie będzie przecież decydować dzieciak" - napisała.

"Znam kobietę, która podchodzi pod 50-tkę, która sama jest matką dwóch córek. Kiedyś opowiadała jak to będąc 10-letnim dzieckiem świat jej się zawalił, gdy urodziła się siostra, a dziś mówi, że nie wyobraża sobie, że miałoby jej nie być" - stwierdza kolejna osoba.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1op2fx

ycipk-1op2fx
ycipk-1op2fx