Ma znaną córkę. Prezenterka nie chce być z nim kojarzona

Ma znaną córkę. Prezenterka nie chce być z nim kojarzona

Córka Norbiego nie chce być kojarzona z ojcem
Córka Norbiego nie chce być kojarzona z ojcem
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
04.01.2024 10:10, aktualizacja: 04.01.2024 11:02

Córka Norbiego też pracuje w mediach. Iga Dudziuk ma już 24 lata i prężnie rozwija swoją karierę zawodową. - Nazywam się Iga Dudziuk, a nie "córka Norbiego" - mówi.

Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk, kilka lat temu zastąpił Roberta Janowskiego na stanowisku gospodarza programu "Jaka to melodia". W pewnym momencie władze Telewizji Polskiej zdecydowały jednak, by autor piosenki "Kobiety są gorące" poprowadził odświeżoną wersję "Koła fortuny".

Nie każdy jednak wie, że Norbi ma dorosłą już córkę, która zdecydowała się na bardzo podobną ścieżkę kariery. Dziewczyna nie chce być jednak kojarzona ze sławnym ojcem i sama stara się zapracować na swoje nazwisko.

Córka Norbiego poszła w jego ślady

Norbi trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Owocem pierwszego małżeństwa jest dorosła już córka - Iga, która - jak się okazuje - odziedziczyła po nim talent i zainteresowania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Sam Norbi przyznał, że dziewczyna od dziecka uczęszczała na lekcje śpiewu i całkiem nieźle sobie radzi. W rozmowie z "Faktem" wspominał też o planach córki dot. kształcenia się w akademii muzycznej.

Sama Iga w "Pytaniu na śniadanie" wyznała, że ze względu na rozwód rodziców jej relacje z ojcem były skomplikowane. Wspominała jednak o pozytywnych wspomnieniach. - Pamiętam, jak razem słuchaliśmy płyt, więc to zamiłowanie do muzyki zawsze było w domu - mówiła.

Kariera zawodowa

Iga Dudziuk poszła jednak w ślady ojca i została prezenterką. Jest absolwentką projektu szkoleniowego "Radio Akademia" i obecnie - jak wynika z jej najnowszej relacji na Instagramie - pracuje w radiu VOX FM.

Nagrała też dwa utwory, które można znaleźć na YouTube. Nie chce być jednak kojarzona, jako "córka Norbiego" i stara się sama pracować na swoje nazwisko.

- Nazywam się Iga Dudziuk, a nie "córka Norbiego" - podkreśliła w "Pytaniu na śniadanie". Przyznała też, że nie jest łatwo być córką kogoś znanego, ponieważ trudno pozbyć się porównań.

Sam Norbi w wywiadzie dla "Vivy!" podkreślił, że córka, podobnie jak on, ma muzykę w genach. Nie krył też swojego podziwu dla jej działalności. "Zawsze dla mnie jest najpiękniejsza, najwspanialsza i najpiękniej śpiewa. Ale tak naprawdę ocenić to muszą inni" - komentował.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta