Ma znaną partnerkę. Nie każdy wie, że są razem

Leszek Lichota w 2011 roku
Leszek Lichota w 2011 roku

03.02.2023 09:37, aktual.: 03.02.2023 13:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Media obiegła informacja o tym, że na Netfliksie w drugiej połowie 2023 roku pojawi się nowa wersja "Znachora". Leszek Lichota ma spore wyzwanie - zmierzy się z legendą polskiego kina. O swoim życiu prywatnym mówi niewiele. Z kim jest związany?

Dla wielu osób wiadomość o nowym "Znachorze" była wyjątkowo zaskakująca. Obraz ten z całą pewnością możemy zaliczyć do klasyków polskiego kina. Czy Leszek Lichota poradzi sobie z tym zadaniem i udźwignie rolę? O tym przekonamy się już niedługo - premiera została zapowiedziana na drugą połowę 2023 roku. Aktora na pewno wspierać będzie kochająca żona.

Leszek Lichota i Ilona Wrońska rzadko opowiadają o swoim życiu. Wiadomo jednak, jak się poznali

Aktorska para raczej stroni od mediów i na imprezach branżowych jest obecna niezwykle rzadko. Pewien czas temu partnerzy też lekko się przebranżowili i założyli razem glamping. Mimo że w show-biznesowym świecie pojawiają się od czasu do czasu, ich życie można śledzić na Instagramie. Ilona Wrońska regularnie korzysta z tej aplikacji i to właśnie tam pojawia się sporo zdjęć i historii z życia prywatnego. Historia związku aktorów rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy poznali się na planie "Na Wspólnej".

"Od razu była chemia. Jednak nie zakochuję się bez bliższego poznania drugiej osoby. Jestem dość ostrożna w sprawach męsko-damskich. Leszek musiał zdobyć moje zaufanie" - przyznała Wrońska w rozmowie z Interią.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Para szybko zaczęła się spotykać. Mimo poważnych uczuciowych deklaracji, żadne z nich nigdy nie myślało o sformalizowaniu związku ślubem. Lichota w wywiadzie dla "Grazii" podkreślił, że "małżeństwo jest instytucją zbędną" i nie daje żadnej gwarancji na udaną relację.

"Oczywiście, jeśli któreś z nas wylądowałoby w szpitalu i to drugie miałoby utrudniony dostęp do dokumentów, wtedy okazałoby się, po co te formalności. Ale to bariery, które sami sobie narzucamy. Poza tą jedną sferą jestem naprawdę tradycyjny" - dodała aktor we wspomnianej rozmowie.
Leszek Lichota z partnerką podczas filmowej premiery
Leszek Lichota z partnerką podczas filmowej premiery

Aktorzy doczekali się dwojga dzieci. Mają córkę Nataszę i syna Kajetana. W 2015 roku zdecydowali się o tymczasowej przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędzili pół roku. Przez lata pociechy pary odbywały edukację domową. Dopiero rok temu córka partnerów zdecydowała się na podjęcie nauki w technikum.

Z miłości do podróży w głowach Lichoty i Wrońskiej narodził się pomysł na biznes. Aktorzy mają świadomość, że pracują w branży, która rządzi się swoimi prawami, dlatego postanowili stworzyć coś własnego. Glamping we wsi Jaśliska działa od pewnego czasu.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)