Trwa ładowanie...

Maciej Musiał przemówi w Wielki Piątek. Poprowadzi Centralną Drogę Krzyżową w Warszawie

W Wielki Piątek Maciej Musiał przemówi podczas Centralnej Drogi Krzyżowej w Warszawie. Aktor nigdy nie ukrywał swojej wiary. Kilka lat temu został zawierzony Matce Bożej.

Share
Maciej Musiał przemówi w Wielki Piątek. Poprowadzi Centralną Drogę Krzyżową w WarszawieŹródło: Forum
dohympl

Maciej Musiał przemówi w Wielki Piątek

W Wielki Piątek aktor Maciej Musiał, znany m.in. z serialu "Rodzinka.pl", przeczyta rozważania na stacjach podczas Centralnej Drogi Krzyżowej w Warszawie. W tym roku już po raz 25. warszawiacy przejdą ulicami stolicy.

"Życie młodego człowieka jest pełne wydarzeń, różnych 'rzyków', ale pośród nich trzeba szukać prawdziwych wartości. Dlatego student, którego kariera w show-biznesie dynamicznie się rozwija, podzieli się refleksjami na temat drogi młodego człowieka przez życie, z upadkami, pytaniami o autorytety i relacje międzyludzkie. Będzie to swoiste przesłanie do młodych ludzi wypowiedziane przez ich rówieśnika – mówił ks. prof. Krzysztof Siwek, rektor kościoła św. Anny, współorganizator Centralnej Drogi Krzyżowej.

dohympl

Centralna Droga Krzyżowa w Warszawie

Centralna Droga Krzyżowa w Warszawie rozpocznie się w Wielki Piątek o godz. 20. Nabożeństwo rozpocznie się przy kościele akademickim św. Anny. Będzie mu przewodniczył metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz.

Trasa będzie prowadziła sprzed kościoła św. Anny Krakowskim Przedmieściem, ul. Miodową, Senatorską do pl. Teatralnego, kolejno ul. Wierzbową do pl. Piłsudskiego. Następnie ulicą Tokarzewskiego-Karaszewicza na Krakowskie Przedmieście i z powrotem do kościoła akademickiego św. Anny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Test jajek. Jak sprawdzić, które są świeże?

dohympl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dohympl
dohympl