GwiazdyMaddox Jolie-Pitt, syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, studiuje w Korei. Pytania o ojca wciąż padają

Maddox Jolie-Pitt, syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, studiuje w Korei. Pytania o ojca wciąż padają

Maddox Jolie-Pitt, syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, studiuje w Korei. Pytania o ojca wciąż padają

11.09.2019 17:26, aktual.: 11.09.2019 17:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maddox Jolie-Pitt, syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, rozpoczyna właśnie swoją akademicką przygodę w Korei. Zdolny chłopak dostał się na jeden z najlepszych uniwersytetów w Seulu. Zapytany o relację ze swoim ojcem, odpowiadał lakonicznie.

Maddox Jolie-Pitt – konflikt z ojcem Bradem Pittem

O konflikcie rodzinnym jednej z najsławniejszych (byłych już) par w Hollywood światowe media mówią w ostatnim czasie naprawdę dużo. Wszystko rozpoczęło się w 2016 roku, kiedy to Angelina Jolie postanowiła złożyć papiery rozwodowe. Powodem takiego ruchu miał być fakt, że Bradowi Pittowi zdarzało się podnosić rękę na ich najstarszego syna – Maddoxa, adoptowanego przez Angelinę z Kambodży. Przez kolejne miesiące para toczyła sądowe walki o prawa nad dziećmi. Co ważne, Maddox w tej sytuacji stanął po stronie matki i finalnie wszystkie dzieci pozostały z aktorką.

Dzisiaj 18-letni Maddox jest w Korei, gdzie właśnie rozpoczyna studia na prestiżowym uniwersytecie. Gdy chłopak został zapytany o to, czy jego ojciec ma zamiar odwiedzić go w nowej szkole, świeżo upieczony student nie chciał jednoznacznie odpowiadać. "Nie wiem, co się dzieje. Co się wydarzy, to się wydarzy" – powiedział reporterom, a następnie próbował zmienić temat. Zagaił jedynie, że aktualnie mieszka w akademiku, nie mówi jeszcze po koreańsku i nie został fanem fanem K-popu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)