Blisko ludziMagda Femme skończyła 51 lat. Co dziś słychać u pierwszej żony Michała Wiśniewskiego?

Magda Femme skończyła 51 lat. Co dziś słychać u pierwszej żony Michała Wiśniewskiego?

Magda Femme rozpoczynała karierę muzyczną z grupą "Ich Troje"
Magda Femme rozpoczynała karierę muzyczną z grupą "Ich Troje"

11.07.2022 09:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Femme była pierwszą wokalistką zespołu "Ich Troje" a także pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego. W 2001 roku rozstała się z muzykiem, i rozpoczęła solową karierę. W tym roku skończyła 51 lat. Co dziś robi?

Magdalena Pokora dołączyła do Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy w 1995 roku. Muzycy zatrudnili wokalistkę po tym, jak odkryli, że ma talent do karaoke. Pokora nagrała wraz z zespołem trzy płyty. W międzyczasie między nią a Wiśniewskim narodziło się uczucie - para pobrała się, nie robiąc przy tym medialnego szumu. Pokora w 2000 roku zmieniła nazwisko na Femme. W tym samym roku wydała również swój pierwszy album. Rok później rozstała się z Michałem Wiśniewskim. Jak dzisiaj wygląda jej życie?

Dzięki "Ich Troje" szybko zdobyła popularność. Od zawsze łączyła przyszłość z muzyką

Magda Femme od najmłodszych lat miała artystyczne zacięcie. Już od najmłodszych lat uczęszczała do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się grać na skrzypcach. Należała też do kółka teatralnego. Wkrótce dołączyła do zespołu wokalnego. Już później, gdy rozpoczynała swą karierę z "Ich Troje", Michał Wiśniewski przyznał, że umiejętności Femme są niezwykle przydatne, gdyż występy grupy często nawiązują do musicali oraz przedstawień teatralnych.

W latach współpracy z "Ich Troje" Magda szybko skradła serce fanów zespołu. W późniejszych latach zdała sobie jednak sprawę z tego, że chciałaby rozpocząć karierę solową. Jej pierwszą samodzielną płytą był "Empiryzm". Później, w 2001 roku, pojawił się krążek "5000 myśli", na którym zagościł przebojowy utwór "Kłamstwo". Mimo opuszczenia zespołu, Femme świetnie sobie dawała radę sama.

Co dziś robi pierwsza żona Michała Wiśniewskiego?

Wielbiciele zespołu "Ich Troje" z pewnością pamiętają Magdę-rockmenkę, w ciemnych włosach oraz wyrazistych stylizacjach. Femme eksperymentowała ze swoim wyglądem, m.in. farbując włosy na blond. Później wróciła jednak do ciemniejszej fryzury.

Femme w 2008 roku została mamą - to właśnie wtedy na świat przyszła Nel. Od 2012 roku Magda związana jest z raperem Michałem Zawadzkim. Wokalistka regularnie dodaje wpisy na swoje media społecznościowe, dzięki czemu jej fani mogą śledzić życie celebrytki na bieżąco. Ciągle też jest związana z przemysłem muzycznym. Jej najnowszy utwór "Przymierzam cię", który powstał we współpracy z raperem Sobota, niedawno zagościł na podium TOP30 Muzycznego Radia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)