GwiazdyMandaryna skomentowała krytykę wobec Wiśniewskiego. Ujawniła za dużo?

Mandaryna skomentowała krytykę wobec Wiśniewskiego. Ujawniła za dużo?

Mandaryna skomentowała słowa Niny Terentiew o Michale Wiśniewskim
Mandaryna skomentowała słowa Niny Terentiew o Michale Wiśniewskim
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
27.05.2022 07:51

Mandaryna odniosła się do niedawnego komentarza Niny Terentiew, która ostatnio mocno skrytykowała to, jakim mężem jest Michał Wiśniewski. - Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie, jak idzie - powiedziała Terentiew. Co na to jego druga żona?

Michał Wiśniewski był pięciokrotnie żonaty. Pierwszy raz powiedział sakramentalne "tak" Magdzie Femme, jednak małżeństwo po pięciu latach skończyło się rozwodem. Po rozstaniu wokalista grupy Ich Troje związał się z Mandaryną - ich związek śledziła cała Polska, a ślub kościelny emitowany był na żywo w programie "Jestem, jaki jestem". Potem Wiśniewski był jeszcze żonaty z Anną Świątczak i Dominiką Tajner. W kwietniu 2020 roku poślubił Polę.

Życie uczuciowe muzyka mocno skomentowała Nina Terentiew, dyrektorka programowa telewizji Polsat. Nie przebierała w słowach. - Chciałabym, żeby Michał dorósł. Nie bardzo mu się to, niestety, udaje. Nie rozumiem kobiet, które za niego wychodzą, bo jest najgorszym mężem, skoro to idzie, jak idzie - mówiła dziennikarzom "Faktu".

Mandaryna zdradza, czy Michał Wiśniewski był kiepskim mężem

Marta Wiśniewska, poproszona przez reportera Plotka o odniesienie się do słów Terentiew, wyraźnie rozbawiona zażartowała, że "jakoś mu nie idzie". Szybko jednak zmieniła ton na bardziej dyplomatyczny.

- Nie, nic nie mówię. Kibicuję, trzymam kciuki - podkreśliła w rozmowie.

Ostatnio między byłymi małżonkami atmosfera była dość napięta. Wiśniewski skrytykował w mediach nową piosenkę Mandaryny. Była żona szybko stanowczo odpowiedziała na jego słowa, a później skomentowała jego konflikt z Karoliną Pisarek. Wiśniewski miał zablokować Martę na Instagramie. - Zajmijmy się sobą, nie żyjmy życiem innych. Ja nie muszę mówić o Mandarynie, wystarczy, że Mandaryna dużo mówi o mnie - skwitował w rozmowie z Pomponikiem.

Mandaryna o współpracy z Anną Świątczak. Oceniła ją bardzo pozytywnie

Mandaryna, która po latach zdecydowała się wrócić na estradę, w marcu wydała swój nowy singiel "Po(między)". Niedługo później pojawiła się w piosence "Od nowa", którą wykonuje Anna Świątczak, trzecia żona piosenkarza.

- Nagrałyśmy wesoły teledysk, w którym naprawdę się bawimy i lubię to, że możemy, lubimy, chcemy - powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla Plotka.

Podkreślała to także wcześniej, w rozmowie z "Dzień dobry TVN". - Jest między nami taka chemia, energia, co z resztą widać na teledysku. My się potrafimy bawić, a to, co robimy, sprawia nam wielką radość - mówiła.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta