GwiazdyMagda Gessler prawi sobie komplementy. "Człowiek też jest piękny"

Magda Gessler prawi sobie komplementy. "Człowiek też jest piękny"

Magda Gessler prawi sobie komplementy. "Człowiek też jest piękny"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
11.09.2019 21:19, aktualizacja: 12.09.2019 07:53

Magda Gessler znana jest ze swojego pozytywnego podejścia do świata. Gospodyni "Kuchennych rewolucji" przebywa aktualnie w Szczecinku, gdzie zachwyca się fauną, florą oraz… sobą.

Magda Gessler zachwyca się światem

Magda Gessler bardzo dużo podróżuje. Na jej instagramowym koncie często widzimy kolorowe zdjęcia z najbardziej odległych miejsc na świecie. Meksyk, Kanada, Hiszpania, egzotyczne wyspy – wydaje się, że kobieta była już wszędzie. Dziś jednak opublikowała krótki film, na którym zachwyca się naszym polskim Szczecinkiem.

"Patrzcie, jak tu jest pięknie, jak można się pozachwycać. Tu łabędzie, tam ludzie. Fajnie, ślicznie" – powiedziała do kamery restauratorka. Następnie podzieliła się z fanami sielskim widokiem zachodzącego słońca, stawu i kojącej zieleni. Oprócz tego, że zachwycała się otaczającą ją przyrodą, wszystko wskazuje na to, że skomplementowała również siebie. "Człowiek też wygląda nieźle" – powiedziała na początku i zaczęła pozować przed aparatem, strojąc miny.

Oczywiście na końcu krótkiego filmiku nie mogło zabraknąć ulubionego pozdrowienia restauratorki, czyli sławnego "besos". Restauratorka ucałowała wirtualnie swoich fanów i przekazała im ogrom pozytywnej energii. W zamian w komentarzach odnalazła całą masę miłych i ciepłych słów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta