Trwa ładowanie...
d4dki1e

Magda Gessler o Beacie Kozidrak. Skomentowała reklamę "Orange Is the New Black"

Magda Gessler i Beata Kozidrak promowały serial Netflixa "Orange Is the New black". Restauratorka nie ma wątpliwości, kto wypadł lepiej. "To było trochę kiczowate" – powiedziała w jednym z wywiadów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Gessler odniosła się do reklamy Beaty Kozidrak
Magda Gessler odniosła się do reklamy Beaty Kozidrak (ONS.pl)
d4dki1e

Beata Kozidrak w reklamie "Orange is the new black"

Ostatni sezon popularnego serialu "Orange Is the New Black" promowała w Polsce Beata Kozidrak. To nie pierwsza współpraca Netflixa z polskimi gwiazdami. Przy okazji premiery wcześniejszego sezonu, twarzą serialu była Magda Gessler. Ciężko ocenić, która z pań wypadła lepiej, podzielone są również opinie fanów. Magda Gessler nie ma jednak wątpliwości. W rozmowie z portalem przeambitni.pl restauratorka oceniła występ Kozidrak. Uważa, że reklama jest kiczowata.

d4dki1e

Magda Gessler o Beacie Kozidrak

"To było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie. Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło. A może nie mam racji. To jest moje zdanie" – powiedziała Gessler.

Nie oznacza to jednak, że gwiazda TVN-u nie lubi Kozidrak. Wręcz przeciwnie, bardzo ją ceni. "Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją" – dodała.

d4dki1e

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4dki1e

Podziel się opinią

Share

d4dki1e

d4dki1e