Blisko ludziMagda Mołek mierzy się z poważnym problemem. "Od wielu, wielu miesięcy"

Magda Mołek mierzy się z poważnym problemem. "Od wielu, wielu miesięcy"

Magda Mołek przyznała się, że cierpi na bezsenność
Magda Mołek przyznała się, że cierpi na bezsenność
Źródło zdjęć: © Instagram | Magda Mołek

20.01.2022 07:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Mołek wyznała obserwatorom na Instagramie, że zmaga się z pewną uporczywą dolegliwością. Przypadłość daje się dziennikarce we znaki już od dłuższego czasu.

Magda Mołek aktywnie działa w swoim zawodzie. Jej kanał na platformie YouTube jest bogaty w wiele interesujących rozmów. Dziennikarka ze swoimi gośćmi porusza ważne i bliskie nam wszystkim tematy. Mołek wyznała, że czasem wieczorami jej głowa pełna jest różnych przemyśleń i obaw. Zdarza się jej również zarywać noce podczas poszukiwań tematów do kolejnych wywiadów. Nocny tryb życia zaowocował nieprzyjemnymi skutkami.

Magda Mołek przyznała, że walczy z pewnym problemem. Dotyka on wiele osób

Mołek postanowiła szczerze opowiedzieć o tym, że, jak każdy, czasem się denerwuje, martwi, rozmyśla nad pracą i życiem. Nagromadzone myśli oraz emocje często prowadzą właśnie do tego, z czym do czynienia ma dziennikarka.

"Nie mogę spać… Od wielu, wielu miesięcy… Po nocach zwykle się martwię albo szukam pomysłów. Na rozmowy, na lepsze jutro, na szczęście" - wyznała we wpisie na Instagramie.

Brak snu to bardzo uporczywa sprawa. Zdrowy sen jest niesamowicie ważny dla naszego zdrowia. Już nawet kilka nieprzespanych nocy sprawia, że czujemy się źle. Chroniczna bezsenność może mieć opłakane skutki.

Post Magdy Mołek wywołał poruszenie w komentarzach

Obserwujący dziennikarki zdradzili, że sami mierzą się z podobnymi problemami. Zmartwienia i obawy wybrzmiewają w nocy dużo głośniej. Dla wielu osób noc jest momentem, kiedy trudno od siebie takie myśli odwlec.

"Mam podobnie, w nocy słychać te wszystkie myśli bardziej";

"Przeszłam sześciotygodniową bezsenność i nie życzę nikomu. Pomogłam sobie, ale to trwało. Teraz dużo robię dla siebie i dbam o swój sen, żeby tamten koszmar nie wrócił" - czytamy w komentarzach.

Część fanów Mołek postanowiło podzielić się swoimi sposobami na tę przypadłość. Internauci, którzy walczyli o zdrowy sen, wymieniają m.in. stosowanie technik relaksacyjnych, treningi cardio, olejki CBD czy słuchanie audiobooków przed snem. Warto zadbać o wieczorną rutynę - sen ma niezwykły wpływ na nasze samopoczucie i cały organizm. Do niezbędny proces do regeneracji i zasłużonego odpoczynku.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (93)
Zobacz także