Trwa ładowanie...
d15spww

Magdalena Boczarska pokazała ciążowy brzuszek. Jest już bardzo widoczny!

Media długo nie miały pojęcia o ciąży Magdaleny Boczarskiej. Aktorka nie wypowiadała się na ten temat i bardzo ukrywała swoją prywatność. Wreszcie podzieliła się ze swoimi fanami szczęśliwą nowiną. Na profilu aktorki pojawiło się przepiękne zdjęcie, na którym widać powiększający się brzuszek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Boczarska pokazała ciążowy brzuszek. Jest już bardzo widoczny!
(ONS.pl)
d15spww

Mimo, że Magdalena Boczarska nigdy nie potwierdziła ciąży w mediach, właśnie dodała na swój profil w serwisie Instagram zdjęcie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nie wiemy, w którym miesiącu ciąży jest aktorka oraz jakiej płci jest maleństwo, ale musimy przyznać, że aktorka wygląda cudownie. Zarysowujący się już dość mocno brzuszek dodaje jej wiele uroku. Widać, że Magdalena Boczarska jest szczęśliwa i ciąża jej służy.

d15spww

To pierwsze zdjęcie, które aktorka osobiście dodała, będąc w stanie błogosławionym. Wcześnie momentem, od którego rozpoczęły się spekulacje na temat ciąży, był Festiwal Filmowy w Gdyni. Obcisła kreacja podkreślała wtedy niewielki brzuszek, jednak aktorka nie wspomniała o ciąży w żadnym wywiadzie. Zdjęcie, które z własnej woli opublikowała to jej pierwsze potwierdzenie naszych przypuszczeń.

Na zdjęciu aktorka jest sfotograforwana w białoczerwonej paseczkowej bluzce, która jest idealna na piękne, jesienne dni. Uśmiechnięta Magdalena Boczarska wygląda pięknie i bije od niej prawdziwy blask. Tak udane zdjęcie wywołało całą lawinę komentarzy. Nie obyło się bez wielu gratulacji i pozytywnych opinii na temat jej wyglądu. "Hmmm.... bluzeczka jakoś "dziwnie" układa się na brzuszku", "W końcu coś widać super", "Ta dziewczyna ma chyba 18 lat " czy "Jaki ładny brzuszek " - internauci są zachwyceni! Dokładnie tak samo jak my - Magdalena Boczarska wygląda przepięknie!

d15spww

Warto wspomnieć, że Boczarska nie jest jedyną gwiazdą, która dobrze czuje się w paskowych bluzkach. Uwielbia je też Kasia Tusk czy Paulina Sykut-Jężyna. Taka uniwersalna bluzka przydaje się podczas każdej pory roku. Zarówno w lato jak i w zimę z łatwością skomponujesz z nimi modne zestawy.

d15spww

Zobacz też: Magdalena Boczarska: słyszę, że już żadnej ważnej roli nie dostanę

d15spww

Podziel się opinią

Share

d15spww

d15spww
d15spww