GwiazdyMagdalena Ogórek na przechadzce z Jarosławem Jakimowiczem. Mają bardzo dobre relacje

Magdalena Ogórek na przechadzce z Jarosławem Jakimowiczem. Mają bardzo dobre relacje

Magdalena Ogórek
Magdalena Ogórek
Źródło zdjęć: © fot. ONS
oprac. KSA

14.08.2021 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz to największe gwiazdy stacji TVP Info. Wspólnie prowadzą program, w którym głównie wygłaszają pochlebne opinie na temat partii rządzącej. Po pracy również mają dobry kontakt.

Obecnie Magdalena Ogórek kojarzy się głównie jako prezenterka TVP, która jasno daje do zrozumienia, że popiera wszystkie decyzje partii rządzącej. Co ciekawe zaledwie kilka lat temu miała zupełnie inne poglądy, a nawet startowała w wyścigu na fotel prezydenta z ramienia SLD.

Dzisiaj razem z Jarosławem Jakimowiczem, znanym głównie z roli w "Młodych Wilkach" prowadzi program "W kontrze". Ogórek i Jakimowicz wcielają się w znawców świata polityki i komentują bieżące wydarzenia.

Nie tylko przed kamerami

Para prowadzących bardzo swobodnie czuje się przed kamerami. Jarosław Jakimowicz wielokrotnie przekraczał granice dobrego smaku. W jednym z odcinków zapragnął dowiedzieć się, z jakiego materiału jest zrobiona sukienka Magdaleny Ogórek i zaczął dotykać ubranie na wysokości uda kobiety.

W końcu zdegustowana prowadząca pouczyła go, że powinien patrzeć się w kamerę, a nie na jej ciało. "Tu jest widz, Jarosławie".

Mimo wielu wpadek Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz nadal chętnie ze sobą pracują i darzą się sympatią również poza kamerami. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na przechadzce wzdłuż warszawskich ulic. Jakimowicz odprowadził koleżankę do samochodu, a ta czule go pożegnała, wtulając się w jego ramiona i składając pocałunek na policzku.

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz
Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz© East News

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (462)
Zobacz także