Blisko ludziMaja Frykowska wróciła na salony. Dawno jej nie widzieliśmy

Maja Frykowska wróciła na salony. Dawno jej nie widzieliśmy

Maja Frykowska
Maja Frykowska

03.09.2021 13:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Frykowska to bardzo barwna postać, która co pewien czas zmienia wizerunek, imię, pseudonim. Znika i pojawia się na czerwonych dywanach. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie za sprawą programu "Big Brother", w którym wystąpiła w 2002 roku. Frykowska znów wróciła na salony. Wzięła udział w pokazie Anny Kubisz "Moda na Recykling 2". Po dawnym ostrym wizerunku nie ma już śladu.

Bardzo długo była znana z tego, że jest znana. Jej pseudonimy zmieniały się równie często jak wizerunek. Była już Frytką oraz Friccą. Później zmieniła imię na Maja.

Frykowska popularność zawdzięcza występowi w reality show "Big Brother". Chyba każdy z nas pamięta jej wybryki w wannie z jacuzzi. Seks przed kamerami dał jej złą sławę. Przylgnęła do niej łatka, której trudno było się pozbyć. Nawet przez metamorfozy i zmiany, które co kilka lat ogłaszała w mediach.

Po programie "Big Brother" zaczęła być rozpoznawalna
Po programie "Big Brother" zaczęła być rozpoznawalna

Prywatnie jest córką operatora filmowego Bartłomieja Frykowskiego, a wychowywała ją babcia. Wybryki w 3. edycji reality show niestety przekreśliły marzenia o aktorskiej karierze. Została okrzyknięta skandalistką i prowokatorką. Jednak z czasem zaczęła pojawiać się w telewizji. I była królową stołecznych imprez. Wystąpiła w dwóch edycjach programu "Bar", a to wcale nie poprawiło jej wizerunku.

Frykowska wystąpiła w dwóch edycjach programu "Bar"
Frykowska wystąpiła w dwóch edycjach programu "Bar"

Na swoim koncie ma też występy w innych programach telewizyjnych: np. "Gierki nocne" w ITV. Była też współprowadzącą program "Lub Czasopisma" stacji Tele 5. W 2008 roku została nawet redaktorem naczelnym portalu XoXo.pl.

Nie porzuciła marzeń o aktorstwie i tak w 2009 roku Frytka została absolwentką wydziału aktorskiego. Pojawiła się w serialu "Tancerze", a w 2012 roku zagrała główną rolę w filmie "Ostatni klaps".

Skandal za skandalem

Jako naczelna skandalistka ma na swoim koncie rozbierane sesje zdjęciowe. Dwa razy można było ją zobaczyć na okładce magazynu dla panów. Do mediów chodziła ze wszystkim, zrobiła sobie nawet publiczną operację nosa, za którą zapłacić jeden z tabloidów. W 2013 roku wycofała się z mediów i zniknęła. Wyjechała do Szwajcarii. Szczęście odnalazła u boku Michała Brzezińskiego, z którym wzięła ślub. Trzy lata później urodziła córkę. Swoje barwne życie opisała w książce "Pokonaj siebie".

Lubiła imprezy i odważne stroje
Lubiła imprezy i odważne stroje

Frykowska powraca?

Dawno niewidziana i trochę zapomniana Maja Frykowska wzięła udział w pokazie Anny Kubisz "Moda na Recykling 2". Jak widać na zdjęciach z imprezy, po dawnym ostrym wizerunku nie ma już śladu. Frykowska zaprezentowała kreację, która została wykonana z materiałów z recyklingu. Na gali zjawiła się jako prowadząca i jak później przyznała na swoim profilu na Instagramie "miło jest wrócić do konferansjerki po tylu latach". "Lubię to" - podsumowała.

Pokaz Anny Kubisz
Pokaz Anny Kubisz

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (68)