Blisko ludziKatarzyna Zawadzka w odważnej kreacji na Flesz Fashion Night. Przyćmiła inne gwiazdy

Katarzyna Zawadzka w odważnej kreacji na Flesz Fashion Night. Przyćmiła inne gwiazdy

Katarzyna Zawadzka w odważnej kreacji
Katarzyna Zawadzka w odważnej kreacji
Marta Kutkowska

03.09.2021 07:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Zawadzka to jedna z najzdolniejszych aktorek swojego pokolenia. Szerszej publiczności jest znana z serialowych produkcji takich jak "Prawo Agaty". Wczoraj pojawiła się na imprezie Flesz Fashion Night i wszystkie oczy były zwrócone na nią.

Katarzynę Zawadzką ostatnio rzadko możemy oglądać na małym ekranie. Aktorka skupia się na pracy w teatrze i kolejnych produkcjach kinowych. Gwiazda jest aktywna w mediach społecznościowych - na Instagramie często pokazuje stylizacje, widać, że lubi bawić się modą. Wczoraj udowodniła, że nie boi się nawet odważnych eksperymentów.

Piękno płynie ze środka

Katarzyna Zawadzka holistycznie dba o zdrowie i urodę. Ćwiczy jogę, zdrowo się odżywia, medytuje. Jest fanką aromaterapii - z dalekich podróży przywozi drogocenne olejki i orientalne kadzidła. Na co dzień unika makijażu. Uważa, że prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza.

- Najpiękniejsza czuję się, gdy jestem poukładana wewnętrznie. Ten aspekt jest dla mnie szalenie ważny, stanowi źródło, z którego wypływają pozostałe rzeczy – jeśli pozostajemy ze sobą w zgodzie i w przyjaźni, to to wszystko emanuje na zewnątrz. Wówczas promieniejemy i świat ten blask dostrzega. Kiedy targają nami negatywne emocje, a takie sytuacje zdarzają się każdemu, to też widać. Dla mnie atrakcyjność to rodzaj osadzenia, spokoju, zgody na to, co się dzieje w naszym życiu – nawet na to, co bywa nieprzyjemne - mówiła w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Kilka lat temu głośno było o jej romansie z Wojtkiem Mazolewskim. Od tamtej pory aktorka pilnie strzeże swojej prywatności.

Sukienka, której nie ma

Katarzyna Zawadzka rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Wczoraj zaskoczyła jednak fanów i przyjęła zaproszenie na Flesz Fashion Night. Aktorka wybrała niemal całkowicie przezroczystą, jasną kreację. Spod sukienki prześwitywała czarna bielizna, piersi były przysłonięte subtelnymi haftami. Stylizację uzupełniła czarnym paskiem i nieco cięższymi botkami. Do delikatnej sukienki dobrała ciemny trencz. Trzeba przyznać, że aktorka wie, jak zwrócić na siebie uwagę.

Katarzyna Zawadzka zadała szyku na Flesz Fashion Night
Katarzyna Zawadzka zadała szyku na Flesz Fashion Night

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (128)