Trwa ładowanie...

Maja Ostaszewska składa życzenia urodzinowe Jackowi Poniedziałkowi. Nie wszystkim się to spodoba.

Na Instagramie Maja Ostaszewska dodała erotyczne zdjęcie z Jackiem Poniedziałkiem. Pod postem Ostaszewska złożyła życzenia urodzinowe oraz wyraziła swoje wsparcie dla mniejszości LGBT+.
Share
Maja Ostaszewska wspiera homoseksualnego przyjaciela w dniu jego urodzin
Maja Ostaszewska wspiera homoseksualnego przyjaciela w dniu jego urodzinŹródło: ONS.pl
d1dadyl

Maja Ostaszewska i Jacek Poniedziałek

Opublikowane zdjęcie to kadr z filmu ”Przemiany”. W filmie Ostaszewska miała romans z Poniedziałkiem. Miłosna scena przeszła do historii polskiego kina. Co więcej, operatorem kamery w „Przemianach” był partner Ostaszewskiej - Michał Englert.

Maja Ostaszewska znana jest ze swojego wsparcia dla osób homoseksualnych. Tym samym nie przepuściła okazji do wstawienia kolejnego postu w obronie praw mniejszości. – Przyjacielu, z podziwem dla twojej odwagi w walce o prawo do bycia sobą – pisze na Instagramie aktorka, hetero przyjaciółka środowiska LGBT+.

d1dadyl

W komentarzach można zauważyć dużą aprobatę dla działania aktorki. Internauci przyłączają się do życzeń. ”Każdy zasługuje na miłość”, komentują użytkownicy Instagrama. Przeciwnicy społeczności LGBT+ nie są zachwyceni zachowaniem aktorki. ”Czy nawet życzenia urodzinowe muszą być manifestacją? Można było to wszystko osobiście powiedzieć” – czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1dadyl

Podziel się opinią

Share
d1dadyl
d1dadyl