GwiazdyMaja Ostaszewska była prześladowana. Poruszające wyznanie aktorki

Maja Ostaszewska była prześladowana. Poruszające wyznanie aktorki

Maja Ostaszewska była prześladowana. Poruszające wyznanie aktorki
Źródło zdjęć: © PAP
Klaudia Stabach

04.07.2019 19:08, aktual.: 06.07.2019 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Ostaszewska niewątpliwie jest osobą, która nie ma oporów przed podejmowaniem poważnych lub kontrowersyjnych tematów. Ostatnio aktorka opowiedziała o swoim ciężkim dzieciństwie i prześladowaniu przez rówieśników.

Maja Ostaszewska mówi o dzieciństwie

Maja Ostaszewska przyznała, że rodzice wpajali jej, aby zawsze okazywała szacunek innym ludziom i była empatyczna. "Wychowywali mnie bez uprzedzeń. Nie żyłam w lęku przed różnorodnością. Inność zawsze mnie ciekawiła, była wartością. Z racji zawodu mojego taty odwiedzali nas fascynujący ludzie – szamani, mnisi buddyjscy, muzycy z całego świata. To było dla mnie naturalne. Tak samo jak to, że wśród przyjaciół rodziców były osoby hetero- i homoseksualne" – powiedziała w rozmowie z serwisem Plejada.

Niestety bycie odmienną wiązało się z wieloma przykrymi sytuacjami. "Dzieci w szkole nie akceptowały tego, że nie chodzę na religię. W pewnym momencie rodzice pozwolili mi ostrzyc włosy na jeża i to też denerwowało zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Dzieci zepchnęły mnie ze schodów, zostałam dość mocno poturbowana. Miałam wtedy poczucie strasznej niesprawiedliwości i absurdu tej sytuacji" – opowiedziała.

Zobacz także: Walczą z hejtem. Mural połączył dzieci i artystów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (92)
Zobacz także