UrodaMakijaż tylko na połowie twarzy. Efekt jest szokujący

Makijaż tylko na połowie twarzy. Efekt jest szokujący

Makijaż tylko na połowie twarzy. Efekt jest szokujący
Źródło zdjęć: © screen You Tube

09.06.2015 09:19, aktual.: 09.06.2015 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nikkie jest stylistką, która na swoim kanale na You Tub prezentuje tutoriale, jak wykonać makijaż, narysować kreskę eyelinerem czy wymodelować twarz. Tym razem postanowiła jednak pokazać, na czym polega potęga makijażu. Wideo pojawiło się zaledwie miesiąc temu, a na do tej pory obejrzano go już ponad 7 milionów razy.

Nikkie jest stylistką, która na swoim kanale na You Tube prezentuje tutoriale, jak wykonać makijaż, narysować kreskę eyelinerem czy wymodelować twarz. Tym razem postanowiła jednak pokazać, na czym polega potęga makijażu. Wideo pojawiło się zaledwie miesiąc temu, a na do tej pory obejrzano go już ponad 7 milionów razy.

Nikkie pokazuje, jak wygląda twarz przed i po nałożeniu makijażu. Efekt wydaje się jeszcze większy ze względu na to, że kobieta pomalowała tylko połowę twarzy.
Zobrazowała, jak mocno makijaż zmienia nasz wygląd. Nikogo przy tym nie skrytykowała. Niektórzy tuszują przy pomocy make-upu nieodwracalne zmiany, próbują zmienić jej kształt, inni pragną podkreślić atuty. Makijaż sprawia, że kobieta jest nie do poznania.

Nikkie zobrazowała to malując połowę twarzy, a drugą zostawiła zupełnie naturalną. Na pomalowanej połowie zrobiła mocny makijaż oczu, dokleiła sztuczne rzęsy, podkreśliła kości policzkowe.
Prawa strona jej twarzy jest pełna zaczerwienionych miejsc, o nierównomiernym kolorycie, brwi są słabo widoczne, a oczy stosunkowo małe.

Dlaczego stylistka zdecydowała się na taki krok? - Chcę tylko, by ludzie wiedzieli, że makijaż to zabawa i że nie ma dla niego granic. Jeśli masz na coś ochotę, zrób to - nie ma zasad! I dlatego ja kocham potęgę makijażu - mówi.
Wideo ma już ponad 7 milionów wyświetleń, choć zostało opublikowane zaledwie miesiąc temu. Zobaczcie sami.

Na podstawie www.mirror.co.uk/(gabi)/WP Kobieta

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (615)
Zobacz także