Blisko ludziMałgorzata Foremniak o samotności. "To zdrowe i twórcze"

Małgorzata Foremniak o samotności. "To zdrowe i twórcze"

Małgorzata Foremniak o samotności. "To zdrowe i twórcze"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Klaudia Stabach

12.10.2019 13:28, aktual.: 12.10.2019 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka była dwukrotnie zamężna. Jakiś czas temu głośno było o jej związku z tancerzem Rafałem Maserakiem. Od kilku lat Foremniak jest singielką, jednak, jak sama twierdzi, potrafi odnaleźć plusy tej sytuacji.

Małgorzata Foremniak ma za sobą wiele burzliwych doświadczeń. Pierwszy mąż aktorki zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku, a z drugim rozwiodła się po kilku latach związku. Gwiazda przyznała, że najwięcej uczy się o samej sobie wtedy, kiedy jest sama. "To wspaniały prezent, który dało mi życie i który sobie sama zafundowałam. Zmierzenie się z tym, przetrwanie i wyjście z tego odrodzonym jest największym sukcesem" - stwierdziła w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Zdaniem Małgorzaty Foremniak czas, gdy kobieta jest sama, potrafi być zdrowy i twórczy. "To jak z porami roku - każda jest potrzebna, każda ma swoje piękno i niesie swoją wartość" - podkreśliła.

Aktorka wspomniała również o relacjach z córką, która pracuje jako fizjoterapeutka. Foremniak często z nią rozmawia i na tym budują swoją miłość. Aktorka zwróciła uwagę, aby matki najpierw przyjrzały się sobie, a później ewentualnie próbowały wpłynąć na zachowanie swoich dzieci. "Matka musi najpierw sama ze sobą popracować, przyjrzeć się sobie, bo właściwie źródło jest w niej - jak ona się zmieni, to i dziecko się zmieni" - powiedziała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także