Trwa ładowanie...

Małgorzata Foremniak o samotności. "To zdrowe i twórcze"

Aktorka była dwukrotnie zamężna. Jakiś czas temu głośno było o jej związku z tancerzem Rafałem Maserakiem. Od kilku lat Foremniak jest singielką, jednak, jak sama twierdzi, potrafi odnaleźć plusy tej sytuacji.
Share
Małgorzata Foremniak nie boi się samotności
Małgorzata Foremniak nie boi się samotnościŹródło: ONS.pl
d716a53

Małgorzata Foremniak ma za sobą wiele burzliwych doświadczeń. Pierwszy mąż aktorki zginął w wypadku samochodowym w 2005 roku, a z drugim rozwiodła się po kilku latach związku. Gwiazda przyznała, że najwięcej uczy się o samej sobie wtedy, kiedy jest sama. "To wspaniały prezent, który dało mi życie i który sobie sama zafundowałam. Zmierzenie się z tym, przetrwanie i wyjście z tego odrodzonym jest największym sukcesem" - stwierdziła w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Zdaniem Małgorzaty Foremniak czas, gdy kobieta jest sama, potrafi być zdrowy i twórczy. "To jak z porami roku - każda jest potrzebna, każda ma swoje piękno i niesie swoją wartość" - podkreśliła.

d716a53

Aktorka wspomniała również o relacjach z córką, która pracuje jako fizjoterapeutka. Foremniak często z nią rozmawia i na tym budują swoją miłość. Aktorka zwróciła uwagę, aby matki najpierw przyjrzały się sobie, a później ewentualnie próbowały wpłynąć na zachowanie swoich dzieci. "Matka musi najpierw sama ze sobą popracować, przyjrzeć się sobie, bo właściwie źródło jest w niej - jak ona się zmieni, to i dziecko się zmieni" - powiedziała.

Zobacz także: Mamy mają moc - Lidia Bukowska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d716a53

Podziel się opinią

Share
d716a53
d716a53