Blisko ludziMałgorzata Kożuchowska pokazała swoje domowe biuro. Internauci rozbawieni strojem aktorki

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje domowe biuro. Internauci rozbawieni strojem aktorki

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje domowe biuro. Internauci rozbawieni strojem aktorki
Źródło zdjęć: © ONS, Instagram
24.03.2020 14:36, aktualizacja: 25.03.2020 07:03

Małgorzata Kożuchowska daje świetny przykład i według zaleceń spędza czas w domu. Nawet okres kwarantanny nie powstrzymuje jej jednak od pracy. Znalazła na to świetny sposób, a swoim patentem podzieliła się z internautami. Wszystko obeszłoby się bez echa, gdyby nie strój aktorki. Internauci byli zachwyceni jej luzem.

Aktorka, chociaż musiała zrezygnować z wizyt na planach filmowych i serialowych oraz nie pojawia się już na deskach teatru, to wcale nie zwalnia tempa. Wykorzystuje ten czas na rozmowy biznesowe, które odbywają się za pomocą komunikatorów.

Małgorzata Kożuchowska pokazała swoje domowe biuro

Gwiazda na swoim profilu na Instagramie podzieliła się swoim pomysłem, jak stworzyć biuro w domu. Nie zabrakło profesjonalnego oświetlenia i trochę mniej specjalistycznej podstawki. Widzimy również stos dokumentów oraz pełną po brzegi filiżankę ciepłego napoju.

Małgorzata Kożuchowska zadbała również o swój strój. Włożyła koszulę o modnym wzorze oraz czarne, długie spodnie. Internauci dopatrzyli się jednak, że aktorka założyła kolorowe skarpetki w uroczy wzór serduszek.

Obserwatorzy gwiazdy byli bardzo rozbawieni tym faktem. Docenili, że celebrytka pozwala sobie na taki luz. "I te miłosne skarpetki!", "Pani skarpetki wygrały wszystko!", "I ten luz w skarpetkach!", "Świetne skarpetki, zawsze z klasą" – komentowali.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta