GwiazdyMałgorzata Kożuchowska w nowej odsłonie. Fanka zapytała, czy jest w ciąży

Małgorzata Kożuchowska w nowej odsłonie. Fanka zapytała, czy jest w ciąży

Małgorzata Kożuchowska w nowej odsłonie. Fanka zapytała, czy jest w ciąży
Źródło zdjęć: © ONS.pl
20.05.2019 09:04

Małgorzata Kożuchowska uchodzi za jedną z najlepiej ubranych – i najlepiej uczesanych – polskich gwiazd. Ostatnio aktorka przechodzi metamorfozę. Choć jej włosy są coraz dłuższe, nie tylko one zwracają uwagę fanek.

Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę

"Na Małgorzatę Kożuchowską" – prawdopodobnie nie ma fryzjera, który w swojej karierze nie słyszałby takiej prośby klientki. W końcu krótka blond fryzura to znak rozpoznawczy jednej z najpopularniejszych polskich aktorek.

Mimo to Małgorzata Kożuchowska coraz częściej rezygnuje z charakterystycznego "zaczesu", a jej włosy są coraz dłuższe. Widać to na jednym z ostatnich zdjęć, które zamieściła na Instagramie. Tym razem aktorka postawiła na krótkiego falowanego boba z przedziałkiem pośrodku. W takiej wersji bardzo dawno jej nie widzieliśmy!

Małgorzata Kożuchowska zapytana o ciążę

Część fanek Kożuchowskiej jest zachwycona zmianą, inne nie są przekonane. W komentarzach padło nawet pytanie, jaka będzie docelowa fryzura, jednak na nie Kożuchowska nie odpowiedziała. Zareagowała jednak na inny komentarz, dotyczący o wiele bardziej intymnej kwestii.

Otóż nie tylko fryzura Kożuchowskiej przykuła uwagę obserwatorek. Jedna z nich napisała wprost, że jej zdaniem aktorka jest w ciąży, o czym ma świadczyć sukienka opięta na brzuchu. Inne przyznały jej rację. 48-letnia gwiazda odpowiedziała kilkoma emotikonami – płaczącą ze śmiechu i małpkami zakrywającymi oczy i uszy. Właśnie tak rodzą się plotki!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl