GwiazdyMałgorzata Rozenek i Natalia Siwiec spędziły razem wakacje

Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec spędziły razem wakacje

Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec
Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. AML

18.02.2021 09:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec wraz z rodzinami spędzały ostatnio urlopy w Meksyku. Obie gwiazdy spotykały się na plaży. O wrażeniach wspólnie spędzonego czasu w jednym z wywiadów opowiedziała ostatnio Małgorzata.

Małgorzata Rozenek wspólnie z rodziną spędziła ostatni miesiąc w Meksyku. Perfekcyjna pani domu, każdego dnia relacjonowała swoim fanom na Instagramie, jak spędza czas. Zdjęcia, które zamieszczała w social mediach, świadczą o tym, że niemal cały czas spędzali na plaży lub zwiedzali.

Małgorztata Rozenek i Natalia Siwiec w Meksyku

W tym samym czasie w Tulum wypoczywała Natalia Siwiec wraz z mężem, Mariuszem Raduszewskim oraz córeczką Mią. Okazuje się, że rodziny Rozenek i Siwiec kilkukrotnie spotkały się. Małgorzata w rozmowie z "JastrząbPost" zdradziła, o czym rozmawiali:

- Widzieliśmy się kilka razy, było bardzo miło. Oni są zakochani w Meksyku. I Mariusz, i Natalia bardzo dużo wiedzą o Tulum. Cieszą się z tego miejsca. To miejsce jest niezwykłe. Ono jest specyficzne i trzeba przestawić swoje myślenie o tym, jak wakacje mają wyglądać, ale jak się złapie ten feeling to jest to naprawdę miejsce, w którym można odpocząć i absolutnie rozumiem, dlaczego ludzie tam jeżdżą - powiedziała Małgorzata.

Natalia Siwiec zna Meksyk doskonale

Po tym, jak Rozenek wpadła na Siwiec, jej wakacje stały się dużo ciekawsze. A a to dlatego, że Natalia zna Tulum "jak własną kieszeń" i udzieliła Małgorzacie wielu wskazówek, które być może przydadzą się celebrytce w przyszłości. Usłyszała o miejscach i zwyczajach, o których wcześniej nie miała pojęcia.

- My spotykaliśmy się na plażach i bardzo miło spędzaliśmy czas. Ale my z małym dzieckiem, oni z Mią, to tak nie bardzo mieliśmy jak robić dalekie eskapady. Dużo rozmawialiśmy i faktycznie wiemy dużo więcej o Tulum dzięki nim.

Małgorzata Rozenek niedawno wróciła z rodziną z zagranicznych wakacji. Już w samolocie natknęła się na Qczaja, z którym przeprowadziła krótką rozmowę, jednak największe zaskoczenie czekało na nią na miejscu. W Tulum wpadła na Natalię Siwiec.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także