Trwa ładowanie...
dalmvdd

Małgorzata Rozenek-Majdan poprawiała urodę? Przyznała się przed kamerami

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd telewizji TVN. I jednocześnie jedną z najbardziej tajemniczych. Prowadząca program "Perfekcyjna pani domu" z jednej strony chwali się sukcesami zawodowymi i życiem prywatnym w mediach społecznościowych, a z drugiej strony wiele rzeczy ukrywa. Do tej pory kwestią sporną jest np. jej wiek. Prezenterka w końcu jednak przyznała się do tego, że korzysta z... zabiegów medycyny estetycznej. W programie TVN Style wspomniała także o operacji powiększania piersi
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczere wyznanie "Perfekcyjnej pani domu".
Szczere wyznanie "Perfekcyjnej pani domu". (Facebook.com)
dalmvdd

Rozenek-Majdan ujawniła swoją tajemnicę w programi "W dobrym stylu", który prowadzi. "Sekret" wyszedł na jaw przy okazji rozmowy Małgorzaty z mistrzynią Europy w driftingu Karoliną Pilarczyk. Panie rozmawiały o sposobach na jak najdłuższe cieszenie się jędrną skórą i urodą w ogóle. W którymś momencie, przy okazji pytania o konkretne zabiegi, Rozenek-Majdan zaczęła tłumaczyć rozmówczyni, czym jest zabieg laserowy. Wykazała się przy tym niezłą wiedzą.

- Laser frakcyjny to taki, który ściera cerę i robi takie kropeczki. To jest rewelacyjna rzecz, którą każdy powinien przynajmniej raz do roku, akurat w takim listopadowym terminie, zrobić - mówiła.

Kiedy Karolina Pilarczyk wyznała, że uwielbia zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, Małgorzata w końcu zdobyła się na to samo.

TVN Style

- Korzystam z zabiegów medycyny estetycznej i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Najdziwniejsze jest to, że wielu osobom się wydaje, że to jest bardzo drogi "sport". A moja pani doktor powiedziała, że lepiej oszczędzić pieniądze na bardzo drogich kremach, które i tak nie wniosą tak rewelacyjnego efektu, jak niektóre zabiegi, natomiast dwa razy do roku zrobić mezoterapię. W skali roku wyjdzie nam dokładnie ten sam budżet, a efekt będzie o wiele lepszy - tłumaczyła.
Na deser Rozenek zostawiła sobie pytanie o bardziej inwazyjne poprawianie urody. Mistrzyni driftingu przyznała się do tego, że chciałaby powiększyć biust, na co Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała: "Powiem wprost – polecam!".

Zobacz także: Nowa klinika Beauty Skin w Warszawie

dalmvdd

Podziel się opinią

Share

dalmvdd

dalmvdd