Blisko ludziMałgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. "W pewnym wieku nie wypada"

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. "W pewnym wieku nie wypada"

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki
Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

10.01.2022 17:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek-Majdan od dłuższego czasu dzieli się w sieci fotografiami z egzotycznego wyjazdu. Wiele osób zarzuca celebrytce nadmierny retusz oraz ujęcia, których w wieku Małgorzat "nie przystoi" pokazywać szerszej publiczności.

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem i dziećmi przebywają od kilku tygodni w ciepłych zakątkach Azji. "Perfekcyjna" nie stroni od wrzucania fotografii do sieci. Praktycznie codziennie pokazuje ujęcia z rajskich plaż. Jeden z ostatnich wpisów celebrytki wywołał spore emocje. Część użytkowników Instagrama uważa, że tym razem Rozenek-Majdan pokazała za dużo.

Zamiast zachwytów - zażenowanie. Internauci ostro o najnowszej fotorelacji Małgorzaty Rozenek-Majdan

Piękna, soczysta zieleń, palmy, a na środku kadru Małgorzata Rozenek-Majdan, uśmiechająca się na jednym ujęciu do obiektywu. To właśnie te fotografie wywołały wśród wielu osób spory niesmak. Internauci stwierdzili, że tego typu ujęcia w wieku pani Małgorzaty są już po prostu nie na miejscu.

"Pierwsze zdjęcie zdecydowanie na nie. Spojrzałam dla upewnienia się, czy to ona";

"Widać na zdjęciu bokiem Photoshop nogi";

"Wypnę d... dla moich followersów - w pewnym wieku nie wypada tak się poniżać. Ludzie to oglądają" - nie mieli litości instagramowicze.

Sama Rozenek-Majdan zdaje się jednak nie przejmować krytyką. Ma też spore grono wiernych obrońców.

"Nie podoba wam się, to po co wchodzicie na ten profil? Czy wam sprawia to przyjemność?" - słusznie zauważył jeden z fanów celebrytki.

To nie pierwsze oskarżenie o retusz

Zarzuty dotyczące zbyt częstego używania aplikacji do retuszu zdjęć wracają do Małgorzaty, niczym bumerang. Nie tak dawno kąśliwe uwagi pojawiły się pod fotografią, na której celebrytka zaprezentowała umięśniony brzuch. Wśród komentujących znalazły się osoby zupełnie nie rozumiejące, w jakim celu są publikowane takie wpisy. Wybielone zęby oraz domniemany retusz sylwetki stały się przedmiotem krytyki. Choć część założeń może być słuszna, wiele osób zastanawia się również nad tym, jaki cel przyświeca publikacji hejterskich komentarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także