ycipk-wk5ckj

Małgorzata Rozenek zaczęła mówić o ciąży. Wtedy Radosław zainterweniował

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zaprzecza plotkom, że spodziewa się dziecka. Agnieszka Jastrzębska postanowiła ją o nią spytać. Radosław Majdan zareagował błyskawicznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek jednak w ciąży?
Małgorzata Rozenek jednak w ciąży? (AKPA)
ycipk-wk5ckj

Podczas charytatywnego Biegu Czas Na Wzrok 2018 para rozmawiała z Agnieszką Jastrzębską. Początkowo tematem był ruch, ale Małgorzata Rozenek-Majdan zwróciła uwagę dziennikarki na coś zupełnie innego. – W ruchu ważne jest, żeby był systematycznym, żeby nie robić za dużych przerw, a ja tę przerwę miałam teraz z różnych powodów – stwierdziła.

Agnieszka Jastrzębska wykorzystała chwilę zapomnienia celebrytki. Zauważyła, że spekulacjom dotyczącym jej ciąży nie ma końca i może warto to wreszcie skomentować. Kiedy zaskoczona Rozenek zbierała myśli, do akcji wkroczył Radosław Majdan. – Ucinamy te spekulacje, nie drążmy tematu! – zaśmiał się nerwowo, próbując odwrócić uwagę.

Zabiegi celebryty na nic się nie zdały. Jastrzębska powiedziała Rozenek, że życzy jej, by plotki okazały się prawdą. A ta życzenia przyjęła. – Oj tak, warto, warto [trzymać kciuki – przyp. red]. Dziękujemy! – brzmiała jej odpowiedź. Dodajmy, że tego samego dnia gwiazda wstawiła wymowny wpis, który wywołał lawinę gratulacji.

ycipk-wk5ckj

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-wk5ckj

ycipk-wk5ckj
ycipk-wk5ckj