Trwa ładowanie...
d4023ql

Małgorzata Rozenek zaczęła mówić o ciąży. Wtedy Radosław zainterweniował

Małgorzata Rozenek-Majdan nie zaprzecza plotkom, że spodziewa się dziecka. Agnieszka Jastrzębska postanowiła ją o nią spytać. Radosław Majdan zareagował błyskawicznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek jednak w ciąży?
Małgorzata Rozenek jednak w ciąży? (AKPA)
d4023ql

Podczas charytatywnego Biegu Czas Na Wzrok 2018 para rozmawiała z Agnieszką Jastrzębską. Początkowo tematem był ruch, ale Małgorzata Rozenek-Majdan zwróciła uwagę dziennikarki na coś zupełnie innego. – W ruchu ważne jest, żeby był systematycznym, żeby nie robić za dużych przerw, a ja tę przerwę miałam teraz z różnych powodów – stwierdziła.

Agnieszka Jastrzębska wykorzystała chwilę zapomnienia celebrytki. Zauważyła, że spekulacjom dotyczącym jej ciąży nie ma końca i może warto to wreszcie skomentować. Kiedy zaskoczona Rozenek zbierała myśli, do akcji wkroczył Radosław Majdan. – Ucinamy te spekulacje, nie drążmy tematu! – zaśmiał się nerwowo, próbując odwrócić uwagę.

Zabiegi celebryty na nic się nie zdały. Jastrzębska powiedziała Rozenek, że życzy jej, by plotki okazały się prawdą. A ta życzenia przyjęła. – Oj tak, warto, warto [trzymać kciuki – przyp. red]. Dziękujemy! – brzmiała jej odpowiedź. Dodajmy, że tego samego dnia gwiazda wstawiła wymowny wpis, który wywołał lawinę gratulacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4023ql

Podziel się opinią

Share
d4023ql
d4023ql