Blisko ludziMałgorzata Socha kończy 40 lat. Fani patrzą na jej zdjęcia i nie chcą wierzyć

Małgorzata Socha kończy 40 lat. Fani patrzą na jej zdjęcia i nie chcą wierzyć

Małgorzata Socha kończy 40 lat. Fani patrzą na jej zdjęcia i nie chcą wierzyć
Źródło zdjęć: © ONS
23.04.2020 08:23, aktualizacja: 23.04.2020 08:39

Małgorzata Socha świętuje urodziny. O tym fakcie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych wcześnie rano. Wystarczyło, by wywołać falę zdziwienia. Fani aktorki nie mogą uwierzyć, że ich ulubienica naprawdę kończy 40 lat.

Patrząc na zdjęcia Małgorzaty Sochy, rzeczywiście można się zdziwić, że aktorka 23 kwietnia skończyła 40 lat. Od lat wygląda niemal tak samo, a jeśli już coś zmienia, to jest to kolor włosów czy fryzura lub… styl ubierania.

Małgorzata Socha ma 40 lat. Pokazała, jak świętuje

Urodziny, zwłaszcza te okrągłe, mogą być stresujące – część z nas niezbyt dobrze radzi sobie ze świadomością upływającego czasu. Wydaje się, że dla Małgosi Sochy przekroczenie "magicznej" czwórki nie było aż tak trudne – od rana cieszy się słoneczną pogodą i robi to, co sprawia jej ogromną przyjemność: biega.

Post, który z okazji urodzin opublikowała na swoim instagramowym profilu, odbiega od tego, co możemy zobaczyć u innych gwiazd. Nie ma balonów w kształcie cyfr, okazałego tortu, wystawnych kreacji (choć może na to przyjdzie jeszcze czas?). Zamiast tego Socha pokazała się w wersji sauté i właśnie tym zjednała sobie oddanych i tak fanów. W końcu taką ją uwielbiają – naturalną, szczerą, promienną.

Internauci nawet nie ukrywają, że wieść o 40. urodzinach Sochy jest dla nich sporym zaskoczeniem. W końcu wielu z nich pokochało ją jako charyzmatyczną i nieco zakręconą Violettę Kubasińską z serialu "BrzydUla", a są i tacy, którzy pamiętają ją jeszcze z czasów "Dziupli Cezara", gdzie grała u boku Piotra Adamczyka. Zdaniem fanów aktorka wygląda na 25 lat. No, "góra 27".

Uwielbiamy w Małgosi Sosze, że nie próbuje na siłę odczarowywać swojego wieku, ukrywać zmarszczek czy stylizować się na kogoś, kim nie jest. I tego chyba warto jej życzyć w tym dniu – żeby zawsze pozostała wierna sobie!

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta