Małgorzata Tomaszewska z ręką w temblaku. Prezenterka miała wypadek

Małgorzata Tomaszewska z ręką w temblaku. Prezenterka miała wypadek

Małgorzata Tomaszewska miała wypadek
Małgorzata Tomaszewska miała wypadek
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
11.03.2023 14:11, aktualizacja: 11.03.2023 15:07

Małgorzata Tomaszewska ucierpiała w kolizji drogowej. Widzów "Pytania na Śniadanie" o przykrych okolicznościach poinformował Olek Sikora. Poszkodowana Małgorzata Tomaszewska pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie" z widocznymi opatrunkami.

Małgorzata Tomaszewska niespodziewanie pojawiła się w studiu "Pytania na śniadanie" z temblakiem oraz opatrunkami na ręce. Okazało się, że poprzedniego dnia prezenterka miała wypadek. Skończyło się na kilku zadrapaniach i uszkodzeniu lewej ręki. Teraz Tomaszewska wraz ze współprowadzącym przestrzegają widzów, aby uważali na drogach.

Małgorzata Tomaszewska miała kolizję drogową. "To jest przestroga"

Aby uspokoić widzów śniadaniówki, na samym początku odcinka Olek Sikora wyjaśnił, co stało się jego koleżance z pracy. Okazało się, że wszystko miało miejsce w przeddzień sobotniego programu. Mimo że celebrytka miała jechać swoim pojazdem zgodnie z przepisami, trudne warunki pogodowe na drodze zrobiły swoje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Małgosia wczoraj jechała przepisowo, a i tak wpadła w poślizg i to jest przestroga dla państwa, żeby uważać na drogach - powiedział współprowadzący "PnŚ".

Prezenterzy poważnie podeszli do tego tematu. W końcu kwestia bezpieczeństwa na drodze jest niezwykle ważnym tematem.

"Inne auta do kasacji". Niebezpieczne warunki na drogach dają się we znaki

Głos w sprawie zabrała w końcu sama Małgorzata Tomaszewska. Okazało się, że w poślizg wpadł nie tylko samochód celebrytki, lecz także inne pojazdy, które mijała.

- Po drodze, gdzie jechałam, były aż trzy kolizje, w tym moja. Auta były do kasacji, więc bardzo proszę państwa, żeby uważać na drogach - dodała gwiazda TVP.

Małgorzata Tomaszewska zaliczyła kolizję drogową
Małgorzata Tomaszewska zaliczyła kolizję drogową© Instagram | Instagram

Całe szczęście, że prezenterce nie stało się nic poważniejszego. Zimowa aura nie odpuszcza, a opady śniegu w połączeniu z temperaturą na plusie stwarzają niebezpieczne warunki do jazdy.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl