GwiazdyMama Anny Muchy zdecydowała za nią. "Miała inne plany"

Mama Anny Muchy zdecydowała za nią. "Miała inne plany"

Mama Anny Muchy zdecydowała za nią. "Miała inne plany"
Źródło zdjęć: © East News | Piotr Molęcki
Agata Porażka
23.01.2019 19:28, aktualizacja: 23.01.2019 20:20

Anna Mucha zadebiutowała na ekranie w wieku 10 lat i od tamtej pory się nie zatrzymała. Karierę w Hollywood miał proponować jej sam Steven Spielberg, jeden z najbardziej cenionych amerykańskich reżyserów.

Mucha pojawiła się w jednym z filmów Spielberga "Lista Schindlera". Zagrała w nim Dankę Dresner, a rola okazała się przełomem w jej karierze.

- Pojawiła się nawet z jego strony propozycja, żebym pojechała do Stanów i tam spróbowała swoich sił - przyznała Mucha w wywiadzie dla portalu "Plejada". - Ale moja mama miała inne plany. Wtedy chyba nawet o tym nie wiedziałam, a dziś muszę to po prostu uszanować. Ale żeby była jasność – nie mam też specjalnych oczekiwań w tym temacie. W moim zawodzie żyje się od projektu do projektu. Z jakiej racji Steven Spielberg miałby czuć się odpowiedzialny za moją karierę czy angażować mnie do swoich filmów? Zupełnie nie o to chodzi - dodaje aktorka.

Mama gwiazdy nie pozwoliła jej na wyjazd do Hollywood i kontynuację kariery w Ameryce. Mucha została w Polsce i zaangażowała się w rodzime produkcje takie jak "Panna Nikt", "Chłopaki nie płaczą" czy serial "M jak Miłość", który przyniósł jej rozpoznawalność.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta