FitnessMama Ginekolog zachęca do "wietrzenia narodowego". A czy ty wiesz o czym mowa?

Mama Ginekolog zachęca do "wietrzenia narodowego". A czy ty wiesz o czym mowa?

Nicole Sochacki-Wójcicka namawia do "wietrzenia narodowego" (Instagram)
Nicole Sochacki-Wójcicka namawia do "wietrzenia narodowego" (Instagram)

24.01.2022 19:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mama Ginekolog zachęca do codziennego "wietrzenia narodowego", a wszystkim niewtajemniczonym wyjaśnia, na czym owy "zryw" miałby polegać. - To było bardzo enigmatyczne i tylko wtajemniczone osoby wiedziały, o co chodzi - mówi.

Mama Ginekolog to znana w sieci influencerka. Nicole Sochacki-Wójcicka jest doskonałym przykładem na to, że da się połączyć edukację i biznes. Na samym Instagramie śledzi ją niemal 900 tys. użytkowników, a jej portal internetowy o zdrowiu, rozwija się w bardzo szybkim tempie.

"Wietrzenie narodowe" - Mama Ginekolog wyjaśnia

Edukatorka zachęca do regularnych badań oraz zdradza tajniki pracy ginekologa. Nierzadko też namawia do zmiany licznych nawyków związanych ze zdrowiem. Ostatnio Mama Ginekolog opublikowała wideo, w którym zachęca do "wietrzenia narodowego". Przy okazji wyjaśnia również, na czym owo "wietrzenie" polega.

- Zapewne zastanawiacie się, skąd pochodzi nazwa "wietrzenie narodowe". Tak naprawdę jest to takie połączenie nazwy medycznej, ponieważ wskazane jest w połogu takie wietrzenie krocza i o tym opowiadałam na Instagramie - informuje.

- Jak zaczęłam o tym mówić, że trzeba spać bez majtek, nosić przewiewną bieliznę, bo to jest zdrowe, to jedna z was mi napisała, że cały naród powinien się wietrzyć i gdzieś tak, między słowami, powstał właśnie hashtag "wietrzenie narodowe" i wszystkim to się bardzo spodobało. Dlatego, że to było bardzo enigmatyczne i tylko wtajemniczone osoby wiedziały, o co chodzi. A teraz stało się tak popularne, że coraz więcej osób wie, czym jest "wietrzenie narodowe" - podsumowuje w swojej wypowiedzi.

Komentarze internautek

Publikacja influencerki spotkała się z ogromnym zainteresowaniem internautek. "Dziękuję za szerzenie świadomości społecznej. Zawsze spałam w majtkach i dotychczas myślałam, że to zdrowsze" - komentuje jedna z nich. "Ja od zawsze robię wietrzenie narodowe. Nie wyobrażam siebie inaczej. Podczas miesiączki to dla mnie katorgą spać w majtkach" - informuje inna.

"Ja to wiem od mojej matki. A moja mama ma 90 lat, a ja 60. Nigdy nie spałam w majtkach. Obie - zero infekcji. Jak w ogóle można wpaść na pomysł spania w majtkach. To chyba jakieś purytańskie nawyki i to w XXI wieku" - podsumowuje inna. A czy wy wiedziałyście, na czym polega "wietrzenie narodowe"?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (193)
Zobacz także