Blisko ludziMarcin Hakiel nadal nie pogodził się z rozstaniem? Podpis pod zdjęciem mówi wszystko

Marcin Hakiel nadal nie pogodził się z rozstaniem? Podpis pod zdjęciem mówi wszystko

Marcin Hakiel zbiera się po rozstaniu
Marcin Hakiel zbiera się po rozstaniu

13.04.2022 11:19, aktual.: 13.04.2022 12:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela portale wciąż rozpisują się na temat tego, jak celebryci radzą sobie z tym trudnym doświadczeniem. Każde z nich ma mierzyć się z nową rzeczywistością na swój sposób. Tancerz powoli zaczyna układać życie na nowo.

Rozstanie Katarzyny Cichopek oraz Marcina Hakiela wywołało u wszystkich ogromne zdumienie. Choć od momentu oficjalnego ogłoszenia rozwodu minęło już sporo czasu, internauci wciąż żyją tym, co dzieje się zarówno u Katarzyny, jak i Marcina. Były mąż aktorki powoli dochodzi do siebie. Podpisy pod publikowanymi na Instagramie zdjęciami mówią o tym więcej, niż tysiąc słów.

Marcin Hakiel zbiera się po rozstaniu i dzieli się refleksjami

Rozstania nigdy nie są łatwym przeżyciem i z pewnością każdemu towarzyszy wiele różnych emocji. Fani Marcina Hakiela spekulowali, że tancerz nie radzi sobie po tym, jak jego wieloletni związek z Cichopek przeszedł do historii. Patrząc jednak na jego ostatnie wpisy, najwyraźniej powoli zaczyna życie na nowo. Nie tak dawno na InstaStories Hakiela pojawiła się fotografia wielkanocnej dekoracji. W doniczce wykonanej na kształt skorupki jajka znajduje się niezbyt dobrze wyglądająca sadzonka rzeżuchy.

"Jeszcze podlewam, chociaż wiem, że wszystko się kiedyś kończy, aby zacząć się mogło nowe..." - pofilozofował autor wpisu.

Marcin Hakiel opublikował znaczący wpis
Marcin Hakiel opublikował znaczący wpis

Czyżby między słowami odniósł się do zakończonego związku i tego, że powoli zaczyna widzieć nowe perspektywy? Według internautów jest to wyraźny znak na to, że tancerz wychodzi z dołka.

Najgłośniejsze rozstanie tego roku?

Choć oficjalny komunikat o rozwodzie Cichopek i Hakiela pojawił się miesiąc temu, z pewnością o tym rozstaniu jeszcze długo będzie mówił polski show-biznes. Katarzyna i Marcin wspólnie spędzili 17 lat. Para doczekała się dwójki dzieci. Byli związani nie tylko w życiu prywatnym, lecz także zawodowym. Przez długi czas razem prowadzili szkołę tańca.

Choć zarówno Hakiel, jak i Cichopek twierdzą, że szczegóły rozstania chcą pozostawić dla siebie, obydwoje są bardzo aktywni w social mediach. Fani szczególnie przejmowali się losem tancerza, który, według instagramowych obserwatorów, szczególnie źle znosił sytuację.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)