GwiazdyMarcin Hakiel wiele lat temu zrezygnował z alkoholu. "Byłem na terapii"

Marcin Hakiel wiele lat temu zrezygnował z alkoholu. "Byłem na terapii"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez wiele lat byli małżeństwem
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez wiele lat byli małżeństwem
AKPA
20.04.2022 12:13

Marcin Hakiel zdobył się na szczere wyznanie dotyczące alkoholu. Utalentowany tancerz odpowiedział na dociekliwe pytania internautów, nie pozostawiając miejsca na domysły i spekulacje.

Informacja o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela była niemal dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Małżeństwo uchodziło bowiem za jedną z najbardziej zgranych i kochających się par polskiego show-biznesu. I choć dziś wiodą dwa zupełnie oddzielne życia, to Marcin Hakiel nie potrafi ukryć faktu, że rozstanie po 17-latach związku nie było dla niego łatwą decyzją.

Szczere wyznanie Marcina Hakiela

Utalentowanemu tancerzowi zdarza się powracać myślami do szczęśliwych wspomnień u boku Katarzyny Cichopek. Całkiem niedawno w relacji na Instagramie opublikował zdjęcie z ich pamiętnego ślubu, a tym razem postanowił odpowiedzieć na kilka ciekawskich pytań internautów.

Mężczyzna wyjawił, że po rozstaniu z aktorką korzysta z pomocy psychoterapeuty. - Polecam przepracować sytuację ze specjalistą, zaakceptować ból i iść dalej. Ja tak robię - powiedział artysta.

Marcin Hakiel odniósł się także do pytania o obecność w jego życiu... alkoholu. - Od 10 lat jestem abstynentem. (...) Byłem na terapii, zrozumiałem, że nie potrzebuję alkoholu, aby być szczęśliwym - tancerz podsumował w szczerych słowach na Instagramie.

Małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się ponad dwie dekady temu na planie programu "Taniec z gwiazdami". W 2008 r. aktorka i wybitny tancerz powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W 2009 r. powitali na świecie pierwsze dziecko, a pięć lat później kolejne. Jak zgodnie zaznaczali, ich największą wartością jest rodzina.

- Mieliśmy gorsze chwile w życiu prywatnym i zawodowym, jednak wspólnie je przezwyciężyliśmy. Nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać. Nie ma rzeczy, których nie można odkręcić, trzeba tylko chcieć - Katarzyna Cichopek mówiła jeszcze rok temu w rozmowie z "Faktem".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl