Trwa ładowanie...

Marcin Łopucki rozpływa się nad żoną. "Jest dla mnie lekiem na całe zło"

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki w tym roku będą obchodzić dwunastą rocznicę ślubu. Aktorka z chęcią opowiada o swoim małżeństwie i szczęściu, jakie odnalazła u boku kulturysty. Doczekała się z nim córki Alikii i razem wychowują bliźniaki Łopuckiego. Niedawno na Instagramie mąż Skrzyneckiej zdecydował się na małe podsumowanie małżeństwa.

Share
U boku Marcina Łopuckiego Katarzyna Skrzynecka odnalazła szczęście.
U boku Marcina Łopuckiego Katarzyna Skrzynecka odnalazła szczęście.Źródło: AKPA
d4lyq9w

Katarzyna Skrzynecka lubi dzielić się z fanami swoim życiem rodzinnym. Często wrzuca zdjęcia z mężem i dziećmi. Od lat razem z Marcinem Łopuckim tworzą udany i zgodny związek, który może być wzorem dla innych par. Małżonkowie wielokrotnie wspominali, że mogą zawsze na siebie liczyć.

Sportowiec zachwyca się żoną

Aktorka i kulturysta spotkali się w odpowiednim miejscu i czasie. Katarzyna Skrzynecka miała za sobą bardzo bolesny rozwód z byłym policjantem Zbigniewem Urbańskim. Długo dochodziła do siebie po rozstaniu z pierwszym mężem, ale na szczęście odnalazła swoje upragnione szczęście dzięki Marcinowi Łopuckiemu.

d4lyq9w

Para wzięła ślub w czerwcu 2009 roku. Od tego czasu razem zajęli się wychowywaniem dzieci Łopuckiego z poprzedniego związku. Mężczyzna został ojcem w wieku 21 lat, ale został sam z dziećmi – ówczesna partnerka nie podjęła się opieki nad bliźniętami. W 2011 roku na świat przyszła córka Skrzyneckiej i Łopuckiego - Alikia Ilia.

Wiele osób nie wierzyło w powodzenie związku aktorki z nowym mężem. Niektórzy ludzie wręcz atakowali parę, a w prasie i na portalach internetowych dość często można było spotkać bolesne plotki na ich temat. Skrzynecka razem z mężem unikają skandali, dzięki czemu udowodnili, że mogą być szczęśliwi.

Dość często publikują na swoich kontach w mediach społecznościowych piękne posty, w których z czułością wyrażają swoje emocje. Tak stało się i tym razem, gdy Marcin Łopucki pokusił się o szczere wyznanie dotyczące jego małżeństwa:

d4lyq9w

"Od początku wiedziałem, że właśnie tak będzie wyglądać nasze małżeństwo! Kasia jest zawsze pełna energii, dobrego humoru, optymizmu, radości, mądrości życiowej i niekończącego uśmiechu. Jest dla mnie lekiem na całe zło świata!!!" - czytamy w poście.

Łopucki w dalszej części zaznacza, że nie przejmuje się z żoną hejterami, ponieważ w ich domu panuje miłość i szczęście rodzinne. Sportowiec dodał przy tym ich wspólne zdjęcie z czasów wakacyjnych.

Ratowniczka medyczna szuka genetycznego bliźniaka. Przeszczep to jedyna szansa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4lyq9w

Podziel się opinią

Share
d4lyq9w
d4lyq9w