GwiazdyPaulina Wyka o związku z aktorem. Zdementowała pewną plotkę

Paulina Wyka o związku z aktorem. Zdementowała pewną plotkę

Paulina Wyka zdementowała kolejną plotkę.
Paulina Wyka zdementowała kolejną plotkę.
Źródło zdjęć: © AKPA
24.03.2021 11:38

Paulina Wyka zawodowo jest modelką, a prywatnie mamą dwóch chłopców. Od kilku lat pozostaje w związku z aktorem Maciejem Zakościelnym. Często na swoim Instagramie dzieli się z internautami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi macierzyństwa, diety czy też codziennymi troskami. Wyka unika pokazywania twarzy synów, ale co jakiś czas wstawia zdjęcia z ukochanym.

Modelka z Maciej Zakościelnym jest od 2014 roku. Razem doczekali się dwóch synów, jednego urodzonego w 2016 roku oraz drugiego w 2018 roku. Paulina Wyka dość regularnie publikuje w social mediach swoją drogę, jaką przeszła po obu porodach. Teraz zdecydowała się na popularną serię pytań i odpowiedzi na Instagramie.

Wyka dementuje plotkę

Paulina Wyka nie ma problemu z wyrażaniem własnej opinii na wiele tematów bezpośrednio dotyczących życia rodzinnego i zawodowego. W mediach społecznościowych bardzo chętnie dzieli się doświadczeniem związanym z macierzyństwem i godzeniem tego z życiem zawodowym. Co jakiś czas modelka pokazuje zdjęcia z czasów ciąży, aby zaprezentować swój wygląd z tamtego czasu.

Wyka nie ukrywa, że jest weganką i sprawy związane z dietami bezmięsnymi są dla niech bardzo ważne. Propaguje weganizm, ale nie robi tego wyłącznie po to, aby zachęcić innych do zrezygnowania z mięsa – przede wszystkim zależy jej na uświadomieniu, ile szkód wyrządza sam chów przemysłowy. W jednym z wcześniejszych obszernych wpisów modelka przypomniała, że produkcja mięsa niesie ze sobą zanieczyszczenia wody, gleby, a także przyczynia się do globalnego ocieplenia.

Oprócz tego Wyka dość często przypomina krzywdzący stereotyp, z jakim muszą mierzyć się młode mamy. Kobiety niedługo po porodzie słyszą, że powinny szybko wrócić do formy, bo w przeciwnym wypadku zostaną zepchnięte na drugi plan. Modelka przypomina, że powrót do wcześniejszej sylwetki trwa dość długo i nie wolno nikogo zmuszać do zmian.

W ostatnim czasie Wyka poprosiła swoich fanów i obserwatorów o zadawanie jej pytań na Instagramie w ramach popularnego Q&A. Wśród wielu zagadnień pojawiały się kwestie przepisów na wegańskie smakołyki, o polecenie kosmetyków, itd. Jednak jedno z pytań dotyczyło również życia prywatnego modelki. Ktoś zastanawiał się nad tym: "Jak to jest być żoną najprzystojniejszego Polaka ever?". Odpowiedź Wyki rozwiała wszelkie wątpliwości: "Nie wiem, nie jestem".

W ten sposób po raz kolejny Paulina Wyka przypomniała fanom, że razem z Maciejem Zakościelnym jest w nieformalnym związku. Jakiś czas temu aktor przyznał, że zawsze marzył o dzieciach i rodzinie, ale ślub nie jest mu do tego potrzebny.

Obraz
© Instagram.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (60)
Zobacz także