GwiazdyMaria Dębska i Marcin Bosak rozwiedli się. Poszło bardzo szybko

Maria Dębska i Marcin Bosak rozwiedli się. Poszło bardzo szybko

Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli ślub w 2020 roku
Maria Dębska i Marcin Bosak wzięli ślub w 2020 roku
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA, Baranowski
10.03.2022 10:08

Marcin Bosak i Maria Dębska nie są już małżeństwem. Po długim kryzysie, o którym rozpisywały się media, para rozwiodła się. Jak podaje "Na Żywo", rozwód był bardzo szybki – pozew został złożony w grudniu 2021 roku, a rozprawa miała odbyć się 1 marca.

Marcin Bosak i Maria Dębska poznali się w 2018 roku, niedługo po rozstaniu aktora z Moniką Pikułą, z którą ma dzieci. Mimo głosów oburzenia i medialnych oskarżeń o rozbicie związku przez Dębską, para nic sobie z tego nie robiła i nie zwracała na nie uwagi.

Dębska i Bosak już w 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu, pobierając się w warszawskim kościele sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu. Na ślubie pojawiła się plejada rodzimych gwiazd, m. in. Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem i córeczką, Artur Żmijewski czy siostra pana młodego, Anna Bosak.

Maria Dębska i Marcin Bosak mieli kryzys

Doniesienia o poważnym kryzysie w małżeństwie Marii Dębskiej i Marcina Bosaka pojawiały się w mediach już od dłuższego czasu, a wokół ich życia prywatnego narastały liczne plotki. Przy okazji premiery filmu "Bo we mnie jest seks", na której aktorka pojawiła się bez męża, za to była widziana przez paparazzich w towarzystwie innego mężczyzny, pojawiły się doniesienia o rzekomym romansie.

Dębska podeszła jednak do tych rewelacji z dystansem. "Myślałam, że niektóre media plotkarskie nie są w stanie mnie niczym zaskoczyć, a jednak. Zwykle nie komentuję, ale tu naprawdę usiadłam z popcornem, śledząc wydarzenia dotyczące mnie samej. Uspokajam, umiem wychodzić z roli" - napisała wówczas na Instagramie.

Maria Dębska i Marcin Bosak rozwiedli się

Jak natomiast czytamy w Pomponiku, który powołuje się na "Na żywo", para miała walczyć o związek podczas terapii małżeńskiej. "Zdecydowali się nawet na trwającą sześć miesięcy terapię małżeńską. Niestety, nie przyniosła ona rezultatów" - czytamy. Ostatecznie miało to jednak nie przynieść efektu.

"Aktorska para rozwiodła się w Sądzie Okręgowym dla Warszawy Pragi podczas pierwszej rozprawy, 1 marca" - donosi "Na żywo".

Pojawiły się również doniesienia, że Dębska chce starać się o stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego. Przekazała to informatorka tygodnika "Na Żywo" już w ubiegłym roku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta