GwiazdyMarianna Schreiber weszła w polemikę z Szymonem Hołownią. Bezskutecznie

Marianna Schreiber weszła w polemikę z Szymonem Hołownią. Bezskutecznie

"Polemika" Szymona Hołowni i Marianny Schreiber (AKPA)
"Polemika" Szymona Hołowni i Marianny Schreiber (AKPA)
07.01.2022 15:13

Szymon Hołownia odniósł się do filmowego hitu Netfliksa opowiadającego o obłudzie świata mediów i polityki. Na jego słowa zareagowała celebrytka i żona ministra w rządzie PiS, Marianna Schreiber.

- "'Nie patrz w górę' - co za totalna fura prawdy o dzisiejszych postawionych na głowie mediach (mówi to człowiek, który robił w mediach ćwierć wieku), o dzisiejszej, postawionej na głowie polityce (mówi to polityk z dwuletnim stażem), o tym, jak nauczyliśmy się wypierać to, co realne wirtualną gumą do żucia… To nie jest obraz, nie Mona Lisa, to jest lustro" - takie słowa na temat najnowszego filmu Adama McKaya zamieścił Szymon Hołownia.

Komentarz Marianny Schreiber

Jego słowa przykuły uwagę wielu internautów, a na komentarz pod wypowiedzią byłego dziennikarza zdecydowała się sama Marianna Schreiber (modelka, a także żona ministra w rządzie partii PiS Łukasza Schreibera).

"Jeszcze słowa wypowiedziane przez Leonardo DiCaprio: 'Ludzie, co się w nas popsuło? Czy już naprawdę nie potrafimy ze sobą rozmawiać?'. Nie sądzi pan, że świetnie odnoszą się do kontaktów interpersonalnych w przestrzeni zarówno realnej, jak i wirtualnej?" - zastawia się zaintrygowana celebrytka.

Szymon Hołownia o PiS

Niestety, Szymon Hołownia zignorował pytanie Schreiber. Czyżby wynikało to z niechęci polityka do partii PiS? - Czy PiS kiedykolwiek was zapytał o to, na co będzie wydawał pieniądze? Na swoje gigantyczne, bizantyjskie imprezy? Wyrzucać miliony złotych na prawo i lewo? - mówił podczas jednych ze swoich wystąpień oburzony prezes i założyciel partii Polska 2050.

Przypomnijmy, że "Nie patrz w górę" jest już dostępny na platformie Netflix. "Władza pozorantów i bezradność społeczeństwa. Film błyskotliwy, mocny, prawdziwy" - w takich słowach produkcję opisuje wybitna dziennikarka Justyna Kopińska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta