ycipk-3utjwc

Marta Kaczyńska ma żal do koleżanek. Drwiły z jej zmarłego ojca

"Drobiazg, ale przykry" – tak Marta Kaczyńska komentuje zachowanie swoich koleżanek z dawnej pracy. Znajome prawniczki, nie zważając na jej uczucia, szydziły z jej tragicznie zmarłego ojca Lecha Kaczyńskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska przyznała, że koleżanki z pracy drwiły z jej ojca
Marta Kaczyńska przyznała, że koleżanki z pracy drwiły z jej ojca (Forum)
ycipk-3utjwc

9 lat temu Marta Kaczyńska straciła w katastrofie lotniczej rodziców. Dziś córka tragicznie zmarłego prezydenta ułożyła sobie życie, jednak początki nie były łatwe. Jak sama przyznała, musiała mierzyć się z wrogim nastawieniem osób, z którymi obcowała na co dzień.

Prawniczka dopiero kilka lat po tragedii przyznała, że koleżanki z pracy nie były dla niej łaskawe w tamtym trudnym okresie i nie szczędziły kpin. Żartowały z jej zmarłego ojca i okoliczności jego śmierci.

ycipk-3utjwc

– W kancelarii prawniczej, w której kiedyś praktykowałam, koleżanki miały na ścianie fotomontaż pokazujący mojego tatę wychylającego się z szafki na bagaże w samolocie. Pokazujący go jako tego, który za wszelką cenę wpycha się do samolotu. To drobiazg, ale przykry – wyznała Kaczyńska na łamach "Uważam Rze".

10 kwietnia 2010 roku samolot Tu-154 rozbił się pod Smoleńskiem. W wyniku katastrofy zginęło 96 osób. Wśród ofiar tragedii byli prezydent RP Lech Kaczyński oraz jego żona Maria, rodzice Marty Kaczyńskiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3utjwc

Zobacz także: Projektuje dla dojrzałych kobiet. Wśród nich jest wiele celebrytek

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3utjwc

ycipk-3utjwc
ycipk-3utjwc