Trwa ładowanie...

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie ślubne rodziców. Przepiękna pamiątka ujawniona

Marta Kaczyńska raz na jakiś czas lubi podzielić się w sieci pamiątkowymi zdjęciami rodziców. Dość niedawno wspominała w ten sposób swoją mamę podczas jej urodzin, teraz pora na fotografie ślubne. Córka zmarłej pary prezydenckiej pokazała internautom ślubną fotografię Marii i Lecha Kaczyńskich. Właśnie w ten sposób powiedzieli sobie "tak".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie ślubne rodziców. Przepiękna pamiątka ujawnionaŹródło: PAP, fot: Jacek Turczyk
dsenjvg
dsenjvg

O związku Kaczyńskich mówiło się już wiele. Wielokrotnie wspominano, że Maria była aż 7 lat starsza od Lecha, albo że para prezydencka żyła przez 5 lat bez ślubu pod jednym dachem, z czego ich rodziny nie były zadowolone. Mimo to obydwoje zdawali się zupełnie nie przejmować doniesieniami i w wywiadach zawsze podkreślali, jak bardzo są sobie bliscy.

Po tragicznej śmierci Kaczyńskich, media nieustannie odświeżały ich życiorys, wspominając każdy najmniejszy szczegół życia prywatnego i zawodowego. Pomagała im w tym ochoczo córka Kaczyńskich Marta, która sama bardzo często wspomina zmarłych rodziców, publikując ich rodzinne fotografie i dzieląc się opowieściami z dzieciństwa.

Zobacz też: Maria Kaczyńska o "Srebrnych jabłkach"

To właśnie od niej dowiedziałyśmy się, że Maria Kaczyńska zawsze dbała o to, by jej dzieciom niczego nie brakowało. - Tworzyliśmy wesoły, otwarty dom, pełen znajomych i przyjaciół, latem jeździliśmy na wakacje na wieś. Miałam wrażenie, że niczego nam nie brakuje. Dopiero po latach dowiedziałam się np., że sytuacja bywała na tyle trudna, że stryj z dziadkami wspierali nas, czasami nawet przysyłając jedzenie. Jako dorosła osoba zdałam sobie sprawę z tego, że mama miała wiele powodów do zmartwień, jednak nigdy nie pozwoliła, bym to odczuwała – powiedziała Marta Kaczyńska w rozmowie z nami.

Wracając jednak do zdjęcia ślubnego Marii i Lecha, którym podzieliła się ich córka, od razu przenosimy się do lat 70. Prezydent ślubował małżonce miłość w bardzo modnym w tamtych czasach prążkowanym garniturze, z kolei Maria Kaczyńska do Urzędu Stanu Cywilnego nie wybrała się w bieli. Wybrała prostą, szarą kreację, którą podkreśliła czarnym krawatem. Pierwsza dama nie miała również welonu. Zastąpiła go wpiętym we włosy kwiatem.

Na zdjęciu przede wszystkim jednak w oczy rzuca się ogromne szczęście i miłość, jaką emanowali Kaczyńscy. Właśnie takich chcemy ich wszyscy pamiętać.

Masz sporo zdjęć do wywołania i nie chcesz przepłacać? Sprawdź listę rabatów na stronie empikfoto.pl kody rabatowe.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dsenjvg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsenjvg