ycipk-3hz7oo

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie z dnia ślubu. W komentarzach hejt

Marta Kaczyńska wyszła za mąż po raz trzeci. Na jej instagramowym profilu pojawiła się fotografia po uroczystości. Widać dłonie małżonków z obrączkami i bukiet ślubny panny młodej. Część obserwujących ją skrytykowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Kaczyńska cieszy się trzecim ślubem
Marta Kaczyńska cieszy się trzecim ślubem (East News)
ycipk-3hz7oo

"Hipokrytka. Zresztą wszyscy katolicy to hipokryci, jedno się mówi, a drugie robi", "Powinnaś się kobieto ze wstydu pod ziemię zapaść, a nie się z tym swoim cyrkiem afiszować!" "Żenujące" – zwracają się do Marty Kaczyńskiej internauci. To reakcja na jej trzeci ślub.

Bratanica prezesa PiS unieważniła pierwsze małżeństwo z Piotrem Smuniewskim. Jako zgodna para pomagali zdobyć głosy w wyborach prezydenckich jej ojcu. Na billboardach można było oglądać ich z córką Ewą. Potem okazało się, że ojcem dziewczynki jest Marcin Dubieniecki. Kaczyńska ma z nim jeszcze jedno dziecko. Trzecie wkrótce urodzi Piotrowi Zielińskiemu.

ycipk-3hz7oo

W komentarzach pod zdjęciem gratulacje mieszają się z dużą krytyką. Niektórzy uważają, że Marta Kaczyńska ma prawo ułożyć sobie życie tak, jak chce. Inni mają jej za złe to, że uczy moralności, kiedy sama wcale nie świeci przykładem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3hz7oo

ycipk-3hz7oo
ycipk-3hz7oo