Trwa ładowanie...
ddw87ph

Marta Szulawiak-Turska o seksie wśród nastolatków

Rozmowa z nastolatkami o życiu seksualnym dla niektórych stanowi nie lada problem. Nie dla Marty Szulawiak-Turskiej, która z impetem „wyważa drzwi” i otwarcie zaczyna rozprawiać o seksie z nastolatkami w pierwszym odcinku „Seksu bez tajemnic”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marta Szulawiak-Turska o seksie wśród nastolatków
(Materiały prasowe)
ddw87ph

Rozmowa z nastolatkami o życiu seksualnym dla niektórych stanowi nie lada problem. Nie dla Marty Szulawiak-Turskiej, która z impetem „wyważa drzwi” i otwarcie zaczyna rozprawiać o seksie z nastolatkami w pierwszym odcinku „Seksu bez tajemnic”. Premiera już dziś - 22 kwietnia, o godz. 22.30 w telewizji TLC.

W trakcie dyskusji z młodymi ludźmi dowie się kim są „zaliczacze”, kto decyduje się na sprzedaż dziewictwa, a kto na jego zakup. Podczas odcinka widzowie będą mieli niecodzienną możliwość wzięcia udziału w dyskusji na żywo z Martą Szulawiak-Turską. Najciekawsze pytania i odpowiedzi będą wyświetlane w czasie rzeczywistym na ekranach telewizorów.

Temat seksu w Polsce jest wciąż tematem tabu. Sprawa tym bardziej komplikuje się, gdy o seksie trzeba rozmawiać z „nietypowymi” grupami. Marta Szulawiak-Turska chce przerwać milczenie i otwarcie rozmawiać na tematy, które dla jednych będą szczególną formą dewiacji, a dla drugich smutną prozą życia.

ddw87ph

Niełatwe, nieproste, skomplikowane. Takie są właśnie historie i wybory bohaterów pierwszego odcinka, z którymi rozmawia Marta. Dorośli mogliby bez końca komentować i oceniać wiek, jak również sposób inicjacji seksualnej nastolatków.

Co jednak na ten temat mają do powiedzenia najbardziej zainteresowani? Prowadząca wchodzi z kamerą bezpośrednio do środowiska nastolatków. Zagląda do gimnazjów, klubów, miejsc spotkań, a także do zwykłych domów. W trakcie swojej wędrówki poznaje gimnazjalistów, którzy opowiadając o „zaliczanych” koleżankach nie odpuszczają okazji by podrywać… samą Martę.

Pół żartem, pół serio prowadząca odkrywa kolejne karty. Poznaje nastoletnią matkę i historię jej ciąży. Doskonale wie, ile wyrzeczeń wiąże się z urodzeniem dziecka, przecież sama jest matką, jednak z wyboru, a nie z przypadku. „Pożądanie, ta namiętność, to napięcie seksualne jest tak duże, że dzieciaki nie potrafią sobie z tym poradzić” – po kilku rozmowach wnioskuje Marta Szulawiak-Turska.

W programie zastanawia się nad wartością i sposobami przeżywania pierwszego razu. Czy na kształtowanie postaw i ówczesne poglądy młodych ludzi wpływ mają bohaterowie szklanego ekranu? Któż jak nie serialowa Bożenka, czyli prywatnie Agnieszka Kaczorowska, będzie najwłaściwszą osobą, aby udzielić odpowiedzi na to pytanie. Nie każdy ma okazję do tego, żeby przeżywać swoją inicjację na oczach widzów serialu i dzielić się intymnymi emocjami.

„To nie był trudny moment do odegrania, ponieważ ja już w swoim życiu prywatnym byłam po pierwszym razie. Znałam to uczucie szczęścia, że ten człowiek, którego kocham jest blisko. Gdzieś to poczucie można było zabrać ze swojego życia (…) Dla mnie najważniejsze było to, żeby przeżyć swój pierwszy raz z człowiekiem, którego będę kochać” – mówi Agnieszka Kaczorowska.

ddw87ph

Spotkania z kolejnymi bohaterami dają do zrozumienia Marcie, że nie każdy jest takiego samego zdania, co aktorka. Okazuje się, że dziewictwo ma swoją cenę… dosłownie!

Premiera „Seksu bez tajemnic” już dziś o godzinie 22.30 w telewizji TLC. Widzowie programu i wszyscy zainteresowani tematyką seksu nastolatków, będą mogli porozmawiać z prowadzącą, Martą Szulawiak-Turską na profilu TLC Polska na Facebooku. Najciekawsze pytania i odpowiedzi będą wyświetlane na ekranach telewizorów podczas trwania odcinka, dając przy tym widzom możliwość śledzenia dyskusji.

Więcej informacji:

* www.tlcpolska.pl*

ddw87ph

Podziel się opinią

Share

ddw87ph

ddw87ph