Blisko ludziMartyna Gliwińska zadała fanom pytanie. Poprosiła, żeby ocenili jej wygląd

Martyna Gliwińska zadała fanom pytanie. Poprosiła, żeby ocenili jej wygląd

Martyna Gliwińska zadała fanom pytanie. Poprosiła, żeby ocenili jej wygląd
Źródło zdjęć: © ONS
20.04.2020 11:26, aktualizacja: 20.04.2020 12:10

Martyna Gliwińska znudzona kwarantanną zaczęła zastanawiać się nad metamorfozą. Młoda mama nie może zdecydować się pomiędzy klasycznym bobem a długimi kosmykami. Fani szybko rozwiali jej wątpliwości.

Martyna Gliwińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego życia prywatnego. Blogerka udostępnia tam bowiem nie tylko inspiracje wnętrzarskie, ale i zdjęcia swoich stylizacji czy urocze fotografie z małym synkiem. Teraz z kolei poprosiła fanów o radę. Znużona kwarantanną zastanawia się nad zmianą fryzury.

Martyna Gliwińska – fryzura

Gliwińska dwa lata temu zdecydowała się ściąć długie włosy w niezwykle modnego wówczas long boba i od tamtej pory była wierna właśnie długości do obojczyków. Wszystko wskazuje jednak na to, że podczas kwarantanny zaczęła zastanawiać się nad zmianą wizerunku. Nie mogąc się jednak zdecydować, czy ponownie skrócić, czy też zapuścić włosy, zapytała fanów o radę.

Na InstaStory udostępniła dwa zdjęcia – w krótkich i długich włosach. "Kwarantanna sprzyja kombinowaniu. Wiadomo. Krótkie czy długie włosy?" – zapytała. Zdecydowana większość, bo aż 83 proc. biorących udział w głosowaniu, opowiedziało się za krótkim cięciem. A waszym zdaniem, w której fryzurze jest jej lepiej?

Obraz
© Instagram

Zobacz także: Smacznego na dobry wieczór! Odc. 2: Chlebek bananowy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta