Trwa ładowanie...

Martyna Wojciechowska wspomina wyprawę. Była w trzecim miesiącu ciąży

Martyna Wojciechowska 13 lat temu zdobyła Elbrus. Była w ciąży, gdy weszła na kolejny szczyt korony Ziemi. Z tej okazji pokazała fanom zabawną fotografię.
Share
Martyna Wojciechowska 13 lat temu zdobyła Elbrus
Martyna Wojciechowska 13 lat temu zdobyła ElbrusŹródło: ONS
dqjlwnf

Martyna Wojciechowska w 2018 roku zdobyła Koronę Ziemi. Oznacza to, że podróżniczka zdobyła najwyższy szczyt każdego kontynentu. W 2002 zdobyła Mont Blanc i był to początek starań o elitarne podróżnicze osiągnięcie. Pięć lat później, w 2007 roku zdobyła Elbrus, uznawany za najwyższy szczyt Rosji i Europy.

Martyna Wojciechowska w ciąży zdobyła Elbrus

W 13. rocznicę tamtego wydarzenia opublikowała zdjęcie zrobione przez Darka Załuskiego. Przemarznięta Wojciechowska pozuje z nastroszonymi włosami i tłumaczy, skąd ta dziwna fryzura.

dqjlwnf

"Wpadłam w chmurę wyładowania elektrostatycznego! To jest coś takiego jak rozproszony piorun. Wyładowania czuje się na całym ciele, włosy są naelektryzowane, miałam wrażenie, że zaraz się usmażę", wspomina w swoim poście Wojciechowska i dodaje, że w momencie zrobienia fotografii była w ciąży.

"To by tłumaczyło, dlaczego dziś jest taka wysokoenergetyczna!" zażartowała podróżniczka i dziennikarka. Fani Wojciechowskiej są zachwyceni zdjęciem, choć jeden z nich żartobliwie napisał: "Zdjęcie mega, no ale nie zakochałbym się patrząc na nie".

Na szczęście o miłość Martyna Wojciechowska nie musi się martwić. Jej związek z Przemkiem Kossakowskim kwitnie, a Marysia Błaszczyk, córka dziennikarki ma świetną relację z narzeczonym matki.

dqjlwnf

Martyna Wojciechowska czule o Przemku Kossakowskim: "Ma ogromną cierpliwość, empatię i wrażliwość"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqjlwnf

Podziel się opinią

Share
dqjlwnf
dqjlwnf