GwiazdyMarzena Rogalska znana na całym świecie. Sławę przyniosła jej przebita dłoń

Marzena Rogalska znana na całym świecie. Sławę przyniosła jej przebita dłoń

Marzena Rogalska
Marzena Rogalska
Aneta Malinowska

24.11.2020 12:11, aktual.: 02.03.2022 13:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka Marzena Rogalska jest znana na całym świecie. Międzynarodową sławę przyniosła jej dłoń, przebita gwoździem, podczas programu "Pytanie na Śniadanie".

Przebita dłoń w Pytaniu na Śniadanie

Cztery lata temu w "Pytaniu na śniadanie" ręka Marzeny Rogalskiej została przebita gwoździem. Zaproszonemu do studia magikowi, którym był Pan Ząbek, nie udała się sztuczka, przez co ucierpiała ręka dziennikarki. 

O tej sytuacji wówczas usłyszała cała Polska. Teraz okazuje się, że historia przebitej dłoni dziennikarki obiegła również pół świata.

Marzena Rogalska znana w Singapurze

Aleksander Sikora, który razem z Marzeną Rogalską pracuje w TVP , jakiś czas temu wyjechał zawodowo do Singapuru. Dziennikarz w najśmielszych snach nie przypuszczał, że na drugim końcu świata ktoś będzie kojarzył polską dziennikarkę.

"Byłem na zdjęciach do "Pytania na śniadania" w Singapurze, gdzie nagrywałem felietony. Poszliśmy z operatorem na targ i nagle podeszła do nas kobieta, która handlowała owocami. Zapytała, skąd jesteśmy i do jakiego programu realizujemy materiał. Ona tak myśli, myśli i mówi: 'A to nie jest ten program, w którym prowadzącej przebito rękę gwoździem'" - wyznał w rozmowie z "Faktem" Aleksander Sikora. 

Dziennikarz nie mógł uwierzyć , że tamto zdarzenie, tak szerokim echem odbiło się w świecie.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)