Trwa ładowanie...
dppqz30

Matka Madeleine McCann pokazała się publicznie. To była inna rocznica

Madeleine McCann zaginęła 12 lat temu. Dziewczynka zniknęła z pokoju hotelowego i do dziś nie wiadomo, co się z nią stało. Jej mama i rodzeństwo w rocznicę przyszli do kościoła. Tymczasem policja być może trafiła na nowy ślad.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madeleine McCann zaginęła 12 lat temu
Madeleine McCann zaginęła 12 lat temu (Getty Images)
dppqz30

3 maja matka Madeleine McCann, Kate, spotkała się z przyjaciółmi i mieszkańcami wioski Rothley, by wspominać córkę. 12. rocznica jej zaginięcia zbiegła się z informacją, że śledczy mogą być bliżej dziecka niż kiedykolwiek.

Nowy trop portugalskiej policji podrzucił Scotland Yard. Prawdopodobne wydaje się, że 3-letnią wówczas dziewczynkę uprowadził pedofil, który w maju 2007 r. był w Portugalii. Mężczyznę podejrzewano wtedy o wykorzystanie seksualne dziecka.

dppqz30

Kate McCann podczas mszy otrzymała wiele wyrazów wsparcia. W tej ważnej chwili towarzyszyły jej bliźnięta, Sean i Amelie. Dzieci mają dziś po 14 lat. Ich ojciec, lekarz Gerry, był wtedy za granicą.

McCannowie przez jakiś czas byli w kręgu osób podejrzanych o zniknięcie Madeleine. Pojawiła się teoria, że przypadkiem zabili dziewczynkę i próbowali to zatuszować. Teoria jak dotąd się nie potwierdziła.

Jak podkreślił wujek Madeleine, rodzina wciąż ma nadzieję, że ta się odnajdzie mimo upływu tak wielu lat.

dppqz30

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

dppqz30

Podziel się opinią

Share
dppqz30
dppqz30