Trwa ładowanie...
d1alnke

Matylda Damięcka opublikowała grafikę o wyborach. W komentarzach wywiązała się dyskusja

Matylda Damięcka na swoim profilu na Instagramie opublikowała kolejną grafikę zachęcającą do głosowania. 4 słowa i kilka kolorów, wywołało dyskusję w komentarzach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Matylda Damięcka komentuje
Wybory 2020. Matylda Damięcka komentuje (East News)
d1alnke

Wyścig o fotel prezydencki nadal trwa. Już 12 lipca przekonamy się, czy pałac na Krakowskim Przedmieściu zmieni swojego właściciela. O urząd ubiega się Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski. Z każdym dniem i nowym sondażem atmosfera robi się coraz bardziej napięta. W mediach społecznościowych co chwilę wywiązują się kłótnie i sprzeczki pomiędzy zwolennikami kandydatów.

Matylda Damięcka opublikowała kolejną grafikę o wyborach 2020

Matylda Damięcka niejednokrotnie zabierała już głos w sprawie tegorocznych wyborów. Oczywiście na swój sposób. Artystka swoją wizję i poglądy wyraża za pomocą grafik i krótkich haseł, które zazwyczaj trafiają w punkt, obrazując obecną sytuację.

d1alnke

Tym razem grafika zawierała tylko kilka wyrazów. "Ho Andrzej wybier Rafała", a niektóre słowa zostały zakreślone kilkoma kolorami, które odnosiły się do społeczności LGBT. Celowo również użyła jedynie imion kandydatów, żeby nawiązać do jednego ze spotów wyborczych #NieKłamRafał, który został uznany za mało elegancki.

Pod postem wywiązała się krótka dyskusja o tym, czy Rafał Trzaskowski to dobry wybór. "Rafał to nie wybór. Niestety", "A Duda tak?" – przekrzykiwali się internauci. Matylda Damięcka nie brała udziału w wymianie zdań, komentowała jedynie emotikonami symbolizującymi serce.

Jarosław Kaczyński chce wzmocnić pozycję kobiet na rynku pracy. Prof. Renata Mieńkowska-Norkiene: To zasłona dymna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1alnke

Podziel się opinią

Share

d1alnke

d1alnke