Blisko ludziMcDonald gotowy zorganizować ślub. Szuka śmiałków w Australii

McDonald gotowy zorganizować ślub. Szuka śmiałków w Australii

McDonald gotowy zorganizować ślub. Szuka śmiałków w Australii
Źródło zdjęć: © Getty Images
17.08.2018 13:42, aktualizacja: 17.08.2018 14:05

Sieć fast-foodów poszukuje pierwszej pary, która zechce celebrować swoje szczęście w jednym z ich australijskich lokali. Byłby to piąty ślub w McDonaldzie na świecie.

Wydarzenie jest częścią konkursu organizowanego przez australijską rozgłośnię radiową Wave FM. McDonald udostępni świeżo wyremontowany lokal w miejscowości Warilla w Nowej Południowej Walii oraz tort z motywami marki. Organizator konkursu gwarantuje kwiaty, pierścionki, samochody, stroje, a nawet miesiąc miodowy.

Obraz
© wavefm.com.au

Goście otrzymają obiad składający się z trzech dań: przystawki, dania głównego oraz deseru. Gwoździem programu ma być najwyższej klasy burger. Restauracja przygotowała także do wyboru dwa rodzaje mięsa: drób oraz wołowinę. Opcja wegetariańska nie była wymieniona w ogłoszeniu.

Pomysł na konkurs narodził się po niedawnym zamówieniu, które zostało złożone przez inną młodą parę z Australii. Podczas całonocnej zabawy na weselu zaczęło brakować jedzenia dla gości. Świadomi problemu małżonkowie zdecydowali się zamówić 300 burgerów, które miały być dostarczone przez lokalnego McDonalda. Moment dostarczenia kanapek możecie zobaczyć na poniższym wideo:

O ile tego typu wydarzenia można potraktować z przymrużeniem oka, o tyle należy cieszyć się, że nie występują one w Polsce. Naszym zwyczajem jest, że na weselach nigdy niczego nie brakuje, a wręcz zostaje na następny dzień. Inny scenariusz byłby zwyczajnym brakiem szacunku dla naszych gości.

Bardzo ważną kwestią byłby także wybór napojów, których McDonald nie oferuje, a które na naszych weselach cieszą się popularnością. Wiele restauracji nie jest także logistycznie przygotowanych na wymyślne zabawy polskich weselników, jak na przykład gorące krzesła, jabłko na sznurku czy przepychanie jajka przez nogawkę partnera. Musi minąć jeszcze trochę czasu, zanim Australia doścignie naszą weselną ekstrawagancję.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl