GwiazdyMeghan już zatrudniła supernianię. Pracowała też dla Clooney'a i Timberlake'a

Meghan już zatrudniła supernianię. Pracowała też dla Clooney'a i Timberlake'a

Meghan już zatrudniła supernianię. Pracowała też dla Clooney'a i Timberlake'a
Źródło zdjęć: © Facebook.com | Nanny Connie
Agata Porażka
21.10.2018 10:31, aktualizacja: 21.10.2018 11:31

Superniania Connie Simpson, która jest nazywana "życiowym guru", została zatrudniona przez pałac królewski. To kobieta, której ufają największe gwiazdy Hollywood. Swoje dzieci powierzyło jej wiele znanych nazwisk.

Simpson przez ostatnie 30 lat swojej kariery pomogła wychować ponad 250 dzieci. Ta liczba naprawdę robi wrażenie. Na jej liście znajdują się bliźniaki George'a i Amal Clooney'ów oraz dzieci Justina Timberlake'a i Jessici Biel.

Sama również wychowała córkę. A teraz pomoże w tym młodej parze królewskiej, księżnej Meghan i księciu Harremu. Pałac zatrudnił ją, żeby pokazała zalety oraz wady rodzicielstwa księżnej i jej małżonkowi. Zgodnie z tym co podaje magazyn "The Sunday Star", Simpson została im polecona przez George'a Clooney'a. Ma pracować jako doradca rodzinny i zajmować się ich dzieckiem wspólnie z mamą Meghan.

Dziecko Meghan i Harrego urodzi się na wiosnę przyszłego roku. Będzie siódme w kolejce do tronu. Obecnie księżna przebywa razem z mężem w Australii, gdzie odbywają oficjalną podróż.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl