Trwa ładowanie...

Meghan Markle i książę Harry mają kryzys? "Pojawia się coraz więcej różnic"

Meghan Markle i książę Harry już dwa lata temu porzucili królewski dwór i przeprowadzili się do Stanów. Mimo że ich historia wydaje się bajkowa, zdaniem jednego z amerykańskich tabloidów książęca para przechodzi kryzys. "Wydają się czasami prowadzić oddzielne życia" - komentuje informator gazety.

Książę Harry i Meghan Markle mają kryzys? Tak sugeruje jeden z amerykańskich tabloidówKsiążę Harry i Meghan Markle mają kryzys? Tak sugeruje jeden z amerykańskich tabloidówŹródło: Getty Images, fot: 2020 Samir Hussein, Wirelmage
d2gjm8p
d2gjm8p

Książę Harry i Meghan Markle wydawali się parą idealną. Stawiali czoła oburzeniu wielu Brytyjczyków, którym nie podobało się ich zachowanie i sposób bycia, i niejednokrotnie odnosili się do publicznej krytyki mediów. Mimo przeciwności w 2017 roku ogłosili swoje zaręczyny, w 2018 roku wzięli ślub, a dziś mają dwoje dzieci. W 2019 roku urodził się Archie, natomiast w 2021 roku - Lilibet Diana.

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys? "Pojawia się coraz więcej różnic"

Okazuje się, że ich z pozoru idealny związek może mieć pewne rysy. Według informatora tabloidu "New Idea", książęca para przechodzi obecnie kryzys. Ma to być spowodowane coraz większą liczbą różnic pojawiających się między małżonkami.

Zdaniem informatora Meghan i Harry nie pokazują się razem publicznie tak często jak wcześniej i stawiają na samotne spędzanie czasu. "Często widuję go jeżdżącego na rowerze lub spacerującego samotnie z psem" - podkreślił i dodał: "Meghan jest widywana rzadko i prawie nigdy z mężem, kiedy wybiera się na zakupy.

"Harry i Meghan wydają się czasami prowadzić oddzielne życia" - stwierdził stanowczo.

d2gjm8p

Harry i Meghan mieszkają w Stanach od 2020 roku

Harry i Meghan na początku 2020 roku podjęli głośną decyzję o zrezygnowaniu z pełnienia ról członków brytyjskiej rodziny królewskiej i wycofali się z życia na dworze. Przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, gdzie żyją na własną rękę.

Rok później Meghan i Harry udzielili głośnego, niezwykle osobistego wywiadu. Rozmowa z Oprą Winfrey była jednocześnie pierwszym zabraniem głosu po wyjeździe do Stanów. Książęca para zelektryzowała media i zdradziła wiele zakulisowych szczegółów z życia w Pałacu Buckhingham.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Maciej Musiałowski o występie dla Ukrainy: "Nie myślałem o ukłonie"

d2gjm8p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gjm8p