Blisko ludziMeghan Markle i książę Harry spędzą lato w Los Angeles. To miasto rodzinne księżnej Sussex

Meghan Markle i książę Harry spędzą lato w Los Angeles. To miasto rodzinne księżnej Sussex

Meghan Markle i książę Harry spędzą lato w Los Angeles. To miasto rodzinne księżnej Sussex
Źródło zdjęć: © Getty Images
06.02.2020 15:27, aktualizacja: 07.02.2020 07:49

Meghan Markle postanowiła wrócić do swojego rodzinnego miasta. Razem z księciem Harrym szukają lokum w Los Angeles, gdzie złapią oddech od życia w Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle i książę Harry uwielbiają Kanadę, jednak postanowili poszukać posiadłości również w Los Angeles. Anonimowy informator doniósł portalowi People, że prawdopodobnie będą posiadali domy w obydwu destynacjach.

Meghan Markle i książę Harry szukają domu w Los Angeles

Los Angeles to miasto, w którym Meghan Markle nie będzie czuła się samotna. W każdej trudnej chwili będzie mogła liczyć tam na wsparcie matki – Dorii Ragland – oraz grupy przyjaciół, którzy odwiedzali już parę w Vancouver.

Spokojna atmosfera Los Angeles znajduje odzwierciedlenie w Vancouver, gdzie obecnie przebywa para. "Cieszą się spokojnym życiem" – powiedział informator portalu People i wyznał, że para chodzi tam na długie spacery, zajęcia z jogi, a w wolnych chwilach Meghan zajmuje się gotowaniem. Spędzają czas w rodzinnej atmosferze ze swoim synem i psami. To miła odmiana od królewskich obowiązków.

Meghan Markle napisała kiedyś na swoim blogu: "Urodziłam się i wychowałam w Los Angeles jako dziewczynka, która żyje w przekonaniu, że większość rzeczy można wyleczyć za pomocą jogi, plaży lub kilku awokado". Nic dziwnego, że księżna nie potrafiła odnaleźć się w świecie sztywnych nakazów i zakazów, jaki spotkała w Wielkiej Brytanii.

Para królewska rozpoczęła nowy rozdział w swoim życiu i stara się cieszyć każdą chwilą, co widać po ich leśnych wędrówkach po okolicy i spokojnym trybie życia. "Decyzja, żeby odejść, ciążyła na nich przez długi czas i teraz ulżyło im, że w końcu to zrobili" – podsumował informator People.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta