Blisko ludziMeghan Markle i książę Harry wypowiedzieli się na temat koronawirusa. Podejmą konkretne kroki

Meghan Markle i książę Harry wypowiedzieli się na temat koronawirusa. Podejmą konkretne kroki

Meghan Markle i książę Harry wypowiedzieli się na temat koronawirusa. Podejmą konkretne kroki
Źródło zdjęć: © Getty Images
18.03.2020 17:49, aktualizacja: 18.03.2020 19:16

Meghan Markle i książę Harry nawołują w mediach społecznościowych: "Wszyscy jesteśmy w to zaangażowani i jako globalna społeczność możemy wspierać się nawzajem w tym procesie i budować wirtualne sąsiedztwo, które będzie bezpieczne dla każdego z nas".

Koronawirus jest tematem, który w ostatnich czasach dominuje w mediach społecznościowych. Sussexowie na swoim profilu na Instagramie również skierowali do fanów słowa otuchy i zobowiązali się do konkretnych działań.

Meghan Markle i książę Harry o wspólnocie

"To niepewne czasy. Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy siebie nawzajem. Potrzebujemy siebie nawzajem, aby uzyskać prawdę, wsparcie i czuć się mniej samotnym w czasie, który może być naprawdę przerażający" – możemy przeczytać pod najnowszym opublikowanym przez Meghan Markle i księcia Harry'ego zdjęciem.

Sussexowie zaznaczyli, że jest na świecie wielu ludzi, którzy ciężko pracują, aby zareagować na kryzys, i potrzebują wsparcia. "Nasza gotowość, jako ludzi, do stawienia czoła temu, czego wszyscy doświadczamy z COVID-19, jest niesamowita. Ta chwila jest tak naprawdę świadectwem ludzkiego ducha" – oznajmili.

Oświadczyli również, że będą w nadchodzących tygodniach dzielić się informacjami i zasobami, które pomogą wszystkim poradzić sobie z panującą niepewnością. Zobowiązali się do publikowania dokładnych informacji i faktów od zaufanych ekspertów, dzielenia się wiadomościami na temat środków, które można podjąć, aby utrzymać siebie i rodzinę w zdrowiu, a także do współpracy z organizacjami, które zadbają o wsparcie mentalne.

"Ponadto skupimy się na inspirujących opowieściach o tym, jak wielu z was na całym świecie łączy się na różne sposoby, aby podnieść nas wszystkich na duchu" – dodali.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także