Trwa ładowanie...

Meghan Markle o "beach body". Oto, co sądzi na ten temat

Meghan Markle podzieliła się swoim ulubionym wierszem, którym we wrześniowym "Vogue" zachęca kobiety, by "pie…yły" standardy dotyczące tzw. beach body.
Share
Meghan Markle została skrytykowana za rozrzutność
Meghan Markle została skrytykowana za rozrzutnośćŹródło: East News, Fot: PETE MACLAINE
d2nkciu

Meghan Markle i "beach body"

37-letnia księżna Sussex współtworzy wrześniowe wydanie biblii mody. W magazynie ukaże się wiersz, którego jest wielką fanką. Krótki utwór zatytułowany "A Note From The Beach" został napisany przez Matta Haiga, a po raz pierwszy pojawił się w pamiętniku "Notatki z nerwowej planety" w 2018 r.

d2nkciu

Haig był jedną z niewielu osób, które Meghan Markle i książę Harry śledzili na Instagramie w ramach Miesiąca Świadomości Zdrowia Psychicznego. Księżna, przedstawiając wiersz czytelnikom "Vogue'a", napisała: "Najlepsze przypomnienie w sezonie letnim… a właściwie w każdym innym sezonie".

Napisane z perspektywy plaży otwarcie wiersza brzmi: „Cześć. Jestem plażą. Tworzą mnie fale i prądy. Jestem zbudowana z erodowanych skał. Istnieję nad morzem. Jestem już od milionów lat. Byłam u zarania samego życia. I muszę ci coś powiedzieć. Nie dbam o twoje ciało. Jestem plażą. Pie…ę to. Dosłownie mnie to nie obchodzi" – czytamy.

Wyraźnie Meghan Markle daje też w ten sposób sygnał hejterom, którzy wymagają od niej, by szybko chudła po ciąży.

d2nkciu

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2nkciu

Podziel się opinią

Share
d2nkciu
d2nkciu