Trwa ładowanie...
d357bwj

Meghan Markle opuściła spotkanie rocznika. Dzień później urodziła Archiego

6 maja 2019 r. Meghan Markle urodziła syna, Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora. Z tego powodu nie pojawiła się na 20-leciu zakończenia liceum. Ale za to wysłała do koleżanek wzruszający list.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle pamiętała o koleżankach
Meghan Markle pamiętała o koleżankach (Getty Images)
d357bwj

Meghan Markle opuściła spotkanie klasowe w katolickiej szkole średniej dla dziewcząt w Los Angeles. Księżna Sussex ukończyła ją w 1999 r. i jak dotąd raz na kilka lat spotykała się z koleżankami, by powspominać dawne czasy. W okrągłą rocznicę, obchodzoną 5 maja, jednak jej zabrakło. Nazajutrz została mamą Archiego Harrisona Mountbattena-Windsora.

Koleżanki ze szkolnej ławy miały być nieco zawiedzione nieobecnością Meghan Markle. Na osłodę dostały od księżnej list z przeprosinami. "Daily Mail" pokazał górną część listu na papierze z napisem "Pałac Kensington". List, jak czytamy, wzruszył 37 kobiet, które chodziły z księżną Sussex do szkoły. Łącznie było ich ponad 50.

  social media
(social media)

"Daily Mail" dotarł do jednej z nich. – Było nam przykro, że nie zobaczyłyśmy się z Meghan – powiedziała. – Ale cała grupa była bardzo podekscytowana wieścią o narodzinach pierwszego brytyjsko-amerykańskiego księcia, o którym wszyscy mówią – dodała.

d357bwj

Kobieta, która była szkolną koleżanką mamy Archiego, ujawniła też, jak jest wspominana. – Pamiętamy ją jako niezwykle troskliwą osobę – stwierdziła, oceniając, że świetnie odnalazła się w roli księżnej. – Mamy nadzieję, że uda się jej wpaść na 25-lecie ukończenia liceum i że zabierze ze sobą Harry'ego i Archiego – zdradziła marzenie klasy.

6 maja klasa pogratulowała Meghan narodzin dziecka, publikując zdjęcie ze spotkania z podpisem "To chłopiec!". "Społeczność szkolna dołącza do najlepszych życzeń dla pary książęcej" – napisano.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d357bwj

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

d357bwj

Podziel się opinią

Share
d357bwj
d357bwj